Краснова Наталья «1000 і 1 день без сексу. Біла книга. Чим займалася я, доки ви займалися сексом»

Комплектация книг Форс до 5 рабочих дней!

Описание

Ця книга — про те, як перетворити своє життя з «я так страждаю, бо мене не розуміють» на життя «не так уже я й страждаю від того, що мене не розуміють», а потім і на життя «не розумієте мене — то й страждайте». Чи можна бути щасливою без чоловіка? Можна. Чи можна бути хорошою мамою й одночасно робити кар’єру? Можна. Чи можна привертати увагу чоловіків, коли тобі за рік виповнюється 40? Можна. Чи можна навчитися вірити людям після зради? Можна. Чи можна прочитати всю книгу Краснової й жодного разу не посміхнутися? Не можна.
ПРО КНИЖКУ Відеоблогерка Наталія Краснова постійно отримує сотні запитань від підписниць про зради, шлюб, стосунки із чоловіками, подруг, вибір між кар’єрою і сім’єю. В книжці «1000 і 1 день без сексу» вона зібрала найбільш яскраві і цікаві питання, які прочитала в соцмережах, почула на вулицях і після стендап-концертів. На них можна відповісти банально «Все буде добре». І це теж правда, але авторка детально пояснює, що саме буде добре, коли і що для цього треба зробити.
НАВІЩО ЧИТАТИ КНИЖКУ Наталія Краснова в книжці написала про страхи, які є в кожного і кожної: страх старості, страх самотності, страх зради, страх не стати мамою і стати поганою мамою. Кожен розділ – це окреме питання від підписниці, окрема історія, окрема проблема і правила, завдяки яким життя стане простішим і щасливішим.
ЗАВДЯКИ КНИЖЦІ ДІЗНАЄТЕСЯ: ▪ як закохатися в «правильного» чоловік, ▪ як зрозуміти, що чоловік вас любить (і що ви його), ▪ чому чоловіки після 40-а закохуються в молодих, ▪ як знайти спільну мову із друзями і сім’єю чоловіка (і чи треба).

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Шалено багаті азійц

Кван Кевин

Шалено багаті азійц
153 грн.
Купить
Одвічне повернення

Григорян Вардан

Одвічне повернення
144 грн.
Купить
Притулок часу

Целан Пауль

Притулок часу
158 грн.
Купить
Я врач! О тех, кто ежедневно надевает маску супергероя

Кэннон Джоанна

Я врач! О тех, кто ежедневно ...
174 грн.
Купить
Чи є ще секс у місті?

Бушнелл Кендис

Чи є ще секс у місті?
135 грн.
Купить
Три поверхи

Ешколь Нево

Три поверхи
153 грн.
Купить
Рудоволоса жінка

Памук Орхан

Рудоволоса жінка
135 грн.
Купить
За браком доказів

Тведт Крис

За браком доказів
175 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.