Циганчук Ксения «Коли приходить темрява»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

Від лауреата конкурсу «Коронація слова», володаря спеціальної премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив Усе більш жорстокими та цинічними стають вбивства, які скоює загадковий рівненський маніяк… Ставши першим, хто опинився на місці злочину, Назар тепер постійно відчуває на собі чийсь холодний погляд. Так, наче дивиться темрява… Хтось стежить за квартирою його коханої Лізи та її молодшої сестри, а слідчий Малашко неначе безсилий щось вдіяти. Це змушує Назара з дівчиною самим узятися за справу. Єдине, що їм відомо — вбивця все звужує кола, наближаючись до хлопця. Він той, хто зовсім поруч… Інтуїція ніколи ще не підводила Назара, і він відчуває — лише маленьке зусилля, і він зазирне в очі вбивці…

Отзывы

Остросюжетный детектив с динамичным, захватывающим сюжетом и непредсказуемым финалом! Ксения Циганчук - современный украинский автор - получила за этот роман премию «Коронация слова».
KNIGIng 2017-05-02 16:12:19

Написать отзыв

Что еще купить

Бумеранг мести

Бакшеев Сергей

Бумеранг мести
70 грн.
Купить
Не верь, не бойся, не прощай

Майдуков Сергей

Не верь, не бойся, не прощай
75 грн.
Купить
Опасная улика

Бакшеев Сергей

Опасная улика
70 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.