Чупа Алексей «Акваріум»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Автор роману — Олексій Чупа — колишній житель Макіївки, який працював машиністом на Металургійному заводі і писав книги. У минулому році у зв’язку з військовими діями на Донбасі переїхав до Львова. Фантастичний роман «Акваріум» це історія про у минулому вченого, який випадково знайшов вакцину, що зменшує людей, і хлопця, який так само випадково знайшов аудіокасету зі сповіддю цього вченого. Дві лінії оповіді — вчений і його слухач — через деякий час перетворюються в три, оскільки читач приєднується до спостережень за холоднокровною і жорстокою грою вченого в Деміурга. Почуття відрази до гравця, тим не менш, не відбиває бажання дочитати до кінця. А несподівана розв’язка залишає сильний післясмак і важливий привід для роздумів про життя та роль людини в усьому що відбувається.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Український путівник по Словаччині

Семенюк С.

Український путівник по ...
27 грн.
Купить
Україна колядує: збірка колядок

Сборник

Україна колядує: збірка ...
22 грн.
Купить
Україна колядує: збірка колядок

Сборник

Україна колядує: збірка ...
22 грн.
Купить
13 оповiдань або Те повз що ми проходимо не помiчаючи

Горовий Руслан

13 оповiдань або Те повз що ...
28 грн.
Купить
Збережи свiдомiсть

Медреш Евгений

Збережи свiдомiсть
28 грн.
Купить
Акваріум

Чупа Алексей

Акваріум
28 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.