Винничук Юрий «Антологія української фантастики 19-20ст»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Готична, або романтична, фантастика в Україні виникла на основі давньої української літератури і народної міфології. Романтики захоплювалися казками й містикою, і згодом міфічні істоти заполонили українську поезію і прозу. Українська народна демонологія набула такої популярності, що захопила не тільки українських, а й російських та польських письменників. Але ані в Росії, ані в Польщі не існувало такого багатства міфологічних образів і сюжетів. Класична фантастична проза в кожній європейській літературі виглядає по-різному. Особливістю ж слов’янських літератур є те, що надприродне зображається з великою дозою гумору і тяжіє до фольклорного тлумачення фантастичних подій та образів. У цій книжці українську фантастичну прозу ХІX—ХХ сторіч представляють мало відомі твори Івана Барщевського, Михайла Чайковського, Івана Бороздни, Миколи Костомарова, Євгена Згарського, Наталі Кобринської, Івана Франка, Івана Липи, Гната Хоткевича та багатьох інших авторів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

ВИБРАНІ ТВОРИ

Симоненко Василий

ВИБРАНІ ТВОРИ
143 грн.
Купить
УКРАЇНСЬКА АВАНГАРДНА ПОЕЗІЯ (1910-1930-ті роки): Антологія

Коцарев Олег

УКРАЇНСЬКА АВАНГАРДНА ...
143 грн.
Купить
МАРІЯ: хроніка одного життя

Самчук Улас

МАРІЯ: хроніка одного ...
57 грн.
Купить
«СМОЛОСКИП» (1967–2017) : ВІД АМЕРИКИ ДО УКРАЇНИ

Миколаенко Алла

«СМОЛОСКИП» (1967–2017) : ВІД ...
95 грн.
Купить
ЛЕМЕНТ І ЛЕГІТ : Збірка поезій

Загладько Ирина

ЛЕМЕНТ І ЛЕГІТ : Збірка ...
43 грн.
Купить
ВІРШІ ОДНОГО КІБОРГА : Збірка поезій

Воронин Николай

ВІРШІ ОДНОГО КІБОРГА : ...
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.