Винничук Юрий «Антологія української фантастики 19-20ст»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Готична, або романтична, фантастика в Україні виникла на основі давньої української літератури і народної міфології. Романтики захоплювалися казками й містикою, і згодом міфічні істоти заполонили українську поезію і прозу. Українська народна демонологія набула такої популярності, що захопила не тільки українських, а й російських та польських письменників. Але ані в Росії, ані в Польщі не існувало такого багатства міфологічних образів і сюжетів. Класична фантастична проза в кожній європейській літературі виглядає по-різному. Особливістю ж слов’янських літератур є те, що надприродне зображається з великою дозою гумору і тяжіє до фольклорного тлумачення фантастичних подій та образів. У цій книжці українську фантастичну прозу ХІX—ХХ сторіч представляють мало відомі твори Івана Барщевського, Михайла Чайковського, Івана Бороздни, Миколи Костомарова, Євгена Згарського, Наталі Кобринської, Івана Франка, Івана Липи, Гната Хоткевича та багатьох інших авторів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Самотній вовк

Шкляр Василь

Самотній вовк
100 грн.
Купить
MOX NOX

Малярчук Таня

MOX NOX
Предзаказ
Вбивство п’яної піонерки

Оксеник Сергей

Вбивство п’яної піонерки
Предзаказ
Сорок джерел

Егиазарян Борис

Сорок джерел
Предзаказ
Життя Марії

Жадан Сергей

Життя Марії
86 грн.
Купить
Печатка святої Маргарити. Пригоди Марка Шведа. Книга 2

Подгорная Лора

Печатка святої Маргарити. ...
67 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.