Винничук Юрій «Аптекар»

Комплектація книг Фолио 1 робочий день!

Опис

Подii нового роману Юрiя Винничука «Аптекар» вiдбуваються у 1646-1468 роках спочатку у Венецiйськiй республiцi, а далi - у Львовi. Iсторичне тло умiло використане для захопливоi гри в дiйсне-недiйсне, де персонажi iсторичнi сусiдять з вигаданими, а iхнi складнi стосунки формуються у любовнi трикутники. Фантазiйнi описи звучать, як реальнi, авторська вигадка вiдходить на другий план, змушуючи читача вiрити у свiт, витканий зi снiв. Проза Ю.Винничука - це завжди iнтригуюча оповiдь завдяки бурхливiй уявi майстра вишуканих стилiзацiй. Автор знов здивував тим, що новий роман не схожий на жоден попереднiй, хоча окремi натяки й алюзii єднають його з «Тангом смертi».

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.