Винничук Юрий «Цензор снів»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Юрій Винничук - український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. Автор книг "Житіє гаремноє", "Мальва Ланда", "Легенди Львова", "Весняні ігри в осінніх садах" (Книга року BBC-2005), "Діви ночі", "Аптекар" та багато інших. 2012 року у Видавництво Фолiо вийшов друком роман "Танґо смерті", який став переможцем конкурсу "Книга року BBC-2012". У романі "Цензор снів" Юрій Винничук вибудовує перед читачем захоплюючий сюжет, у якому герої, поринаючи, в лабіринти пам'яті, щойно у несподіваному фіналі розкриваються повністю. Герої озираються на своє життя, яке припало на добу тоталітарних режимів, і звіряються у різних способах виживання - від цинічного до шляхетного. Водночас така карколомна мандрівка в минуле приносить багато несподіванок. Роман "Цензор снів" - твір багатошаровий, інтригуючий і актуальний, де тривожний настрій змішується з гротеском, шокуючі відкриття з метафоричними алюзіями, натуралістичні описи з гостросюжетними елементами.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Свет за окном

Райли Люсинда

Свет за окном
199 грн.
Купить
Війна

Бабченко Аркадий

Війна
Предзаказ
Розворот

Стецик Володимир

Розворот
100 грн.
Купить
Люба, я стомився бути чоловіком

Короленко Татьяна

Люба, я стомився бути ...
75 грн.
Купить
Голоси. Поезії

Швень Н.

Голоси. Поезії
70 грн.
Купить
Заворожений світ.По цей бік Чорногори.По той бік Чорногори

Ломацький Михайло

Заворожений світ.По цей ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.