Винничук Юрий «Цензор снів»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Юрій Винничук - український письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. Автор книг "Житіє гаремноє", "Мальва Ланда", "Легенди Львова", "Весняні ігри в осінніх садах" (Книга року BBC-2005), "Діви ночі", "Аптекар" та багато інших. 2012 року у Видавництво Фолiо вийшов друком роман "Танґо смерті", який став переможцем конкурсу "Книга року BBC-2012". У романі "Цензор снів" Юрій Винничук вибудовує перед читачем захоплюючий сюжет, у якому герої, поринаючи, в лабіринти пам'яті, щойно у несподіваному фіналі розкриваються повністю. Герої озираються на своє життя, яке припало на добу тоталітарних режимів, і звіряються у різних способах виживання - від цинічного до шляхетного. Водночас така карколомна мандрівка в минуле приносить багато несподіванок. Роман "Цензор снів" - твір багатошаровий, інтригуючий і актуальний, де тривожний настрій змішується з гротеском, шокуючі відкриття з метафоричними алюзіями, натуралістичні описи з гостросюжетними елементами.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Жила-була Я

Світова С.

Жила-була Я
50 грн.
Купить
Чорне Сонце

Шкляр Василь

Чорне Сонце
Предзаказ
І прибуде суддя

Лис Владимир

І прибуде суддя
Предзаказ
Душа

Кубай Ю.

Душа
85 грн.
Купить
Вибір без вибору, або Історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася

Тетера І.

Вибір без вибору, або ...
72 грн.
Купить
Третя кабінка — Лос-Анджелес

Захарченко Елена

Третя кабінка — ...
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.