Буцик Євген «Ціна рабства. Повернення»

Комплектация книг Зелений Пес 2-5 рабочих дня!

Описание

Україні судився нелегкий шлях в усі часи та епохи. ХХ століття не стало винятком, навпаки - це був, здається, найважчий період для українців. Євген Буцик на сторінках свого нового роману "Ціна рабства. Повернення" щиро й відверто розповідає про долю своєї родини. піднімаючи такі важливі для кожного питання, як пошук себе, визначення своєї національної ідентичності, повернення до витоків. Автор, виріс на Далекому Сході, і Приамур'ї, повертається на Батьківщину своїх прадідів, і Київ, аби побудувати тут майбутнє. Проте зміни очікують не лише його - СРСР доживає останні десятиліття, висмоктуючи із союзних республік залишки соків. на зламі епох доля випробовує і молодого хлопця, знову закидаючи його далеко від рідної землі. Чужа країна, служба в радянській армії, перевірка на людяність та гідність, і, як фінальний й особливо емоційний акорд - трагедія на Чорнобильській АЕС і боротьба із "мирним" атомом у лавах ліквідаторів. Інколи дорога до найдорожчого надто терниста і полягає крізь сторіччя й тисячі кілометрів. Головне у круговерті життя - відчути, де твоє коріння, зберегти це знання і передати дітям, щоб їм ніколи не довелося заплатити за страшну "ціну рабства".

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Двійник. Про природу дублювання і множинності

Лютий Тарас

Двійник. Про природу ...
176 грн.
Купить
Зелена, 19

Ливин Марк

Зелена, 19
227 грн.
Купить
Вишиваний. Король України

Жадан Сергей

Вишиваний. Король України
203 грн.
Купить
Антологія. Пригоди й подорожі в шкільному курсі літератури. «Шкільна бібліотека» для 7 класу

Качак Татьяна

Антологія. Пригоди й ...
190 грн.
Купить
Антологія. Фантастика й реальність у шкільному курсі літератури. «Шкільна бібліотека» для 7 класу

Качак Татьяна

Антологія. Фантастика й ...
190 грн.
Купить
Антена

Жадан Сергей

Антена
158 грн.
Купить
Царівна: повість

Кобылянская Ольга

Царівна: повість
162 грн.
Купить
Пальці поміж піском

Процюк Степан

Пальці поміж піском
180 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.