Кидрук Макс «Де немає Бога»

Комплектация книг КСД до 5 рабочих дней!

Описание

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті? Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви... Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. «Де немає Бога» — новий роман Кідрука — спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тайный посол. Посол Урус-шайтана. Фирман султана

Малик Владимир

Тайный посол. Посол ...
117 грн.
Купить
Тайный посол. Черный всадник. Шелковый шнурок

Малик Владимир

Тайный посол. Черный ...
117 грн.
Купить
Гелтер Скелтер

Завара Олександр

Гелтер Скелтер
117 грн.
Купить
Ключові клапани

Коробчук Павло

Ключові клапани
108 грн.
Купить
Чужий

Гридин Сергей

Чужий
90 грн.
Купить
Українська діаспора

Драч Иван

Українська діаспора
171 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.