Костенко Лина «Гіацинтове сонце»

Комплектация книг Либідь 2-5 рабочих дня!

Описание

Це книжка поезій Ліни Костенко, що стали піснями Ольги Богомолець. У гармонії з ними - ілюстрації видатного художника Івана Марчука. Визначні суверенні особистості - кожна зі своїм унікальним мистецьким голосом, своєрідним емоційним та естетичним переживанням світу - створили неповторний мистецький синтез. Автентика і вишуканість, складна діалектика душевних станів та їхнє відлуння в природі, поліфонія любовного почуття і непроминальність кожної прожитої миті – так являє себе магія жіночого начала з її провидчим даром і здатністю переплавляти слово в музику, а музику – в слово. Симфонія ліній і кольорів художника, сюрреальна тиша зламаних перспектив, музична пульсація світла й темряви перетворюють його космічні видіння на філософську метафору аскетичного і пристрасного буття людської душі. Видавництво "Либідь", Ольга Богомолець та Іван Марчук дарують цю книжку Ліні Костенко на день народження, а Ви даруйте книжку тим, кого любите, і – "будьте взаємно красивими". Для широкого читацького загалу.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Майже ніколи не навпаки

Матиос Мария

Майже ніколи не навпаки
144 грн.
Купить
Смерть Юди

Іваничук Роман

Смерть Юди
162 грн.
Купить
каміньсадліс

Шувалова Ірина

каміньсадліс
150 грн.
Купить
Чорний павук: повість

Готгельф Єремія

Чорний павук: повість
134 грн.
Купить
Благослови, душе моя, Господа...

Іваничук Роман

Благослови, душе моя, ...
162 грн.
Купить
Мешти для Ганнусі

Кузив Оксана

Мешти для Ганнусі
164 грн.
Купить
Розлоге дерево. Збірка поезій

Лишега Олег

Розлоге дерево. Збірка ...
152 грн.
Купить
Путівник розгублених

Пагутяк Галина

Путівник розгублених
140 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.