Мацко Ирина «Імбир для душі»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Оскільки імбир має протизапальну дію, найпопулярніше його застосування — профілактика і лікування гострих емоційних ста­нів, депресії, апатії, відсутності смаку до життя. При будь-якому душевному, сердечному, моральному болю прочитайте «Імбир для душі» — це знизить неприємні відчуття. А якщо прочитати історії повільно вголос на самоті, а потім перечитувати уривки з них та висновки, то вони діятимуть як компрес на болюче місце.

Шаховий турнір тривав уже четверту годину. Молодий гравець, який амбітно вирішив виграти, щодалі, то більше впевнювався у тому, що шансів у нього дуже мало. Всі обставини проти. І ходи не вдалося передбачити, і супротивник виявився чудовим гравцем. Але відступати якось не хотілося. На полі залишалося ще кілька його фігур, хоч він не зумів збити жодної, але шанси ще були. Через якийсь час надія, що зможе хоча б втриматися до нічиєї, розтанула зовсім. Залишилася одна фігура і то на такій позиції, що можна було оголошувати програш. — То що, юний розумнику, здаємося? — єхидно вколов гравець навпроти. — Ні, не здаємося. — Впертість та якась внутрішня сила взяли гору і додали азарту. Будь що, але здаватися не буду! — твердо вирішив.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цікаве мовознавство

Булаховский Кирилл

Цікаве мовознавство
45 грн.
Купить
Незаймані слова

Сборник

Незаймані слова
50 грн.
Купить
Покрова через Збруч. Збірка оповідань

Підгірна Лора

Покрова через Збруч. ...
45 грн.
Купить
Тіні забутих предків

Коцюбинський Михайло

Тіні забутих предків
41 грн.
Купить
Великдень через Збруч

Сборник

Великдень через Збруч
50 грн.
Купить
Марко Проклятий: Вибрані твори

Стороженко Олекса Петрович

Марко Проклятий: Вибрані ...
48 грн.
Купить
Скажений чорнобильський собака: Вибрані твори

Гуцало Євген

Скажений чорнобильський ...
48 грн.
Купить
Крутіж

Лепкий Богдан

Крутіж
48 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.