Буйских Ю. ««Колись русалки по землі ходили…» Жіночі образи української міфології»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Здавна й дотепер українці вірили в русалок, відьом та потерчат, уважали, що «нечистий» дух передчасно померлих змушує їх «ходити» після смерті й шкодити живим, а лісами сновигають звабники-перелесники. Доля та Смерть в уявленнях людей були цілком реальними створіннями, які мали жіночу подобу, так само як Пропасниця та Чума, Неділя і П’ятниця… Розмаїття надприродних істот, чиє походження, вигляд і функції тісно пов’язані із повсякденням людей, становить складну систему міфологічних уявлень населення України. Ця книжка — поєднання наукової інтерпретації міфологічних вірувань і уявлень українців та «живих» усних текстів, записаних авторкою від носіїв традиції в різних регіонах України. Традиційні жіночі постаті української міфології проаналізовані разом із такими явищами культури, як народна релігійність і народна медицина. Книжка орієнтована на широку читацьку аудиторію та буде цікавою кожному, хто прагне поглибити свої знання з української культури.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Свет за окном

Райли Люсинда

Свет за окном
199 грн.
Купить
Війна

Бабченко Аркадий

Війна
Предзаказ
Розворот

Стецик Володимир

Розворот
100 грн.
Купить
Люба, я стомився бути чоловіком

Короленко Татьяна

Люба, я стомився бути ...
75 грн.
Купить
Голоси. Поезії

Швень Н.

Голоси. Поезії
70 грн.
Купить
Заворожений світ.По цей бік Чорногори.По той бік Чорногори

Ломацький Михайло

Заворожений світ.По цей ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.