Буйских Ю. ««Колись русалки по землі ходили…» Жіночі образи української міфології»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

Здавна й дотепер українці вірили в русалок, відьом та потерчат, уважали, що «нечистий» дух передчасно померлих змушує їх «ходити» після смерті й шкодити живим, а лісами сновигають звабники-перелесники. Доля та Смерть в уявленнях людей були цілком реальними створіннями, які мали жіночу подобу, так само як Пропасниця та Чума, Неділя і П’ятниця… Розмаїття надприродних істот, чиє походження, вигляд і функції тісно пов’язані із повсякденням людей, становить складну систему міфологічних уявлень населення України. Ця книжка — поєднання наукової інтерпретації міфологічних вірувань і уявлень українців та «живих» усних текстів, записаних авторкою від носіїв традиції в різних регіонах України. Традиційні жіночі постаті української міфології проаналізовані разом із такими явищами культури, як народна релігійність і народна медицина. Книжка орієнтована на широку читацьку аудиторію та буде цікавою кожному, хто прагне поглибити свої знання з української культури.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Танго смерті

Винничук Юрий

Танго смерті
135 грн.
Купить
Для тех, кто со мной

Кайсіна Анастасія

Для тех, кто со мной
62 грн.
Купить
Стежка в долонях. 2-е видання

Щирба Оксана

Стежка в долонях. 2-е ...
100 грн.
Купить
Всему свое время

Демидова Анна

Всему свое время
72 грн.
Купить
Лакримариум

Волынская Вероника

Лакримариум
55 грн.
Купить
І засяє сонце

Мельниченко Елизавета

І засяє сонце
45 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.