Андрухович Юрий «Лексикон інтимних міст»

Комплектация книг Видавництво 21 в течение 5-10 дней

Описание

«Лексикон інтимних міст» – найбільший за обсягом твір Юрія Андруховича. Невтомний мандрівник Україною, Європою, Америкою, автор розповідає нам 111 історій про 111 міст, з якими йому пощастило пережити щасливі й не дуже, але завжди інтимні – у широкому значенні цього слова – пригоди. Розташовані в алфавітному порядку за географічними назвами, ці різножанрові тексти – від есе й оповідань до віршів у прозі – разом становлять автобіографічний атлас світу письменника. Крім того, кожна «лексиконна» пригода є чітко вписаною не лише у просторові, а й у часові координати, що дає змогу читачеві здійснити слідом за автором 111 приватно-історичних стрибків від середини 60-х років минулого століття до наших днів. Навряд чи варто очікувати від цього атласу, цього вкрай суб’єктивного «посібника з геопоетики і космополітики» об’єктивних характеристик Києва і Львова, Москви і Варшави, Нью-Йорка і Єнакієвого. Але в ньому напевно можна знайти художньо важливіші речі: атмосферу, настрій, образи, запахи й смаки улюблених міст і місць, як вони закарбувалися у пам’яті автора. А також миттєві спостереження і глибші рефлексії, ліричність і смуток, іронію і сарказм – тобто усе те, завдяки чому наше спілкування зі світом набуває ознак інтимності.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Війна

Бабченко Аркадий

Війна
Предзаказ
Нова Європа

Сборник

Нова Європа
114 грн.
Купить
#НАШІ на карті світу

Скицька Уляна

#НАШІ на карті світу
190 грн.
Купить
Лялька. Оповідання про дитинство

Сборник

Лялька. Оповідання про ...
86 грн.
Купить
Хороші хлопці фінішують першими

Серняк Любомир

Хороші хлопці фінішують ...
95 грн.
Купить
Речі, що лишилися від дому

Свенцицька Еліна

Речі, що лишилися від дому
76 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.