Дегтяренко Анна «Лицарі Дикого поля. Том 2»

Комплектация книг Брайт Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 29 февраля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Другий том двотомного історичного роману Дійство цього захопливого роману розгортається в епоху Хмельниччини. Саме в цей період було покладено перший камінь сучасної української держави. Жодна нація не виборювала своєї свободи, не обстоювала своєї гідності так, як це робили наші предки в XVII столітті. У книзі описано цікаві та маловідомі факти з історії України, зображено звичаї, побут, складні суспільні та релігійні відносини, висвітлено причини початку Національно-визвольної боротьби нашого народу. Події роману охоплюють період від літа 1647 року до початку 1649-го. У книзі докладно й у подробицях, практично день за днем описано Жовтоводську, Корсунську, Пилявецьку битви, події літа 1648 року, складну політичну ситуацію, у якій опинилася Україна без надійних союзників. Але головне, що роман про кохання. Персонажі роману – прості українці тієї епохи, які хотіли спокійно жити, кохати, мати сім’ї, дітей, але яким довелося виборювати своє право на гідність та свободу. Сюжет захоплює від найперших слів і не відпускає увагу читача до останньої сторінки.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Неперебутнє

Горлач Леонид

Неперебутнє
114 грн.
Купить
Дорога в безвість

Мушкетик Ю.

Дорога в безвість
126 грн.
Купить
Сходини до храму

Глухов Владимир

Сходини до храму
117 грн.
Купить
Чарівні традиції українок

Лузина Лада

Чарівні традиції українок
126 грн.
Купить
Чужі гріхи

П’янкова Таня

Чужі гріхи
95 грн.
Купить
Серце не обдуриш

Лешко Зоряна

Серце не обдуриш
104 грн.
Купить
Повертайтесь, журавлі, додому

Фиалко Нина

Повертайтесь, журавлі, ...
142 грн.
Купить
Людські насолоди

Бабенко Олександр

Людські насолоди
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.