Винничук Юрий «Лютеція»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Роман «Лютеція» – черговий постмодерний витвір Юрія Винничука з елементами містики, детективу, еротики, гумору і смутку. Автор зупиняється, як колись Данте, «на півдорозі», щоб озирнутися назад і довідатися, хто він насправді, прагнучи звести порахунки зі своїм молодечим бунтом проти навколишньої совєтської дійсності, розкопати щось більше про свою родину. І все це на тлі нестримних любовних пригод не тільки автора, але й львівського Дон Жуана 1840-х років Івана Вагилевича.

Таємничу Лютецію, дівчину зі снів, розшукують герої роману. На перепоні цих пошуків стоїть не менш таємнича організація, члени якої носять імена карт. А десь поза цим світом триває Велика Битва, звістки про яку приносять ціною свого життя мужні Листарі, до яких належить і Лютеція.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Дім, у котрому заблукав час

Гранецька Вікторія

Дім, у котрому заблукав час
68 грн.
Купить
Поміж двох орлів

Лущик Петр

Поміж двох орлів
68 грн.
Купить
Темна синя вода. Ручай

Радутний Радiй

Темна синя вода. Ручай
68 грн.
Купить
Вулиці Львова

Мельник Игорь

Вулиці Львова
207 грн.
Купить
Ідеологія

Донцов Д

Ідеологія
153 грн.
Купить
Хроніки передбачень: 2006—2017

Горбулiн Володимир

Хроніки передбачень: ...
99 грн.
Купить
Богдан Хмельницький: легенда і людина

Кралюк Петр

Богдан Хмельницький: ...
153 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.