Іваничук Роман «Мандрівки близькі і далекі»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Т. Шевченка. У його творчому доробку близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історії. Видання «Мандрівки близькі і далекі» містить дві книги спогадів: «Мандрівки близькі і далекі» та «На марґінесі», написаних Романом Іваничуком протягом 1991—1999 років. У першій письменник згадує про своє дитинство у селі Трач на Прикарпатті, про чарівну природу цього краю; про свого батька — сільського вчителя; бабусю, в якої із трьох синів вижив лише один; про брата Євгена, котрий ціле десятиліття прожив у пеклі лєнінсько-сталінських концтаборів; про свої надії на незалежність України… Друга книга спогадів «На марґінесі» складається з п’яти зшитків, в ній Р. Іваничук звернувся до своїх не реалізованих раніше задумів, умістив відповіді на запитання журналістів та листи.
Отзывы
Что еще купить
Крамниця щастя

Шевердіна А.

Крамниця щастя
171 грн.
Купить
Бачити українською

Дубчак Ольга

Бачити українською
158 грн.
Купить
Sweet світ

Ільченко Олесь

Sweet світ
216 грн.
Купить
Емпатія в бізнесі. Співпереживання як двигун корпоративного успіху

Росс Мария

Емпатія в бізнесі. ...
216 грн.
Купить
Залишаюсь українцем

Гаврилишин Богдан

Залишаюсь українцем
216 грн.
Купить
Село не люди 2. Добити свідка

Дашвар Люко

Село не люди 2. Добити ...
165 грн.
Купить
Агенція "Незалежність" : збірка оповідань

Сілін Олег, Сіліна Альона

Агенція ...
224 грн.
Купить
Листи до Фроди

Макарчук Олена

Листи до Фроди
200 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.