Іваничук Роман «Мандрівки близькі і далекі»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Т. Шевченка. У його творчому доробку близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історії. Видання «Мандрівки близькі і далекі» містить дві книги спогадів: «Мандрівки близькі і далекі» та «На марґінесі», написаних Романом Іваничуком протягом 1991—1999 років. У першій письменник згадує про своє дитинство у селі Трач на Прикарпатті, про чарівну природу цього краю; про свого батька — сільського вчителя; бабусю, в якої із трьох синів вижив лише один; про брата Євгена, котрий ціле десятиліття прожив у пеклі лєнінсько-сталінських концтаборів; про свої надії на незалежність України… Друга книга спогадів «На марґінесі» складається з п’яти зшитків, в ній Р. Іваничук звернувся до своїх не реалізованих раніше задумів, умістив відповіді на запитання журналістів та листи.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Татарський бранець

Крас Василь

Татарський бранець
176 грн.
Купить
Карпатський капкан : роман

Ухачевський Сергій

Карпатський капкан : роман
161 грн.
Купить
Пройдисвіти : роман

Ухачевський Сергій

Пройдисвіти : роман
179 грн.
Купить
Легенди нескореної зими : роман

Ухачевський Сергій

Легенди нескореної зими : ...
161 грн.
Купить
Вибране

Стус Василь

Вибране
189 грн.
Купить
Максим Рильський. Як вічність — молодий

Журавська Людмила

Максим Рильський. Як ...
171 грн.
Купить
Зелена, 19

Ливин Марк

Зелена, 19
227 грн.
Купить
Вишиваний. Король України

Жадан Сергей

Вишиваний. Король України
203 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.