Іздрик Юрко «Naked one. Поетичний фотоальбом»

Комплектация книг Видавництво 21 до 7 рабочих дней!

Описание

«Naked one» – це своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу. Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one. Коментар Юрія Іздрика із офіціного релізу «Meridian Czernowitz»: «Ідея організувати повноцінну фотосесію ню (з неясними перспективами – фотовиставка? фотоальбом?) вертілася в моїй голові вже давно, років 10, мабуть. Проте, як то зазвичай у житті трапляється, усе склалося аж тепер – і знайомство з Настею Теліковою, чудовою фотомайстринею, і пропозиція нового видання від MERIDIAN CZERNOWITZ – усе змонтувалося в ідею спроектувати поетичний фотоальбом, межово відвертий як текстуально, так і візуально. Результатом і стала книжка «NAKED ONE». Не думаю, що на тлі пандемії епатажність цього проекту викличе якийсь скандал (естетика там усе ж перемагає епатаж), проте саме в ситуації пандемічних обмежень «NAKED ONE», сподіваюся, нагадає про один із найактуальніших лібертаріанських лозунгів: «Моє тіло – моє діло». А крім того (це вже цілком приватна опція), «NAKED ONE» – мій метафоричний, а водночас і цілком буквальний fuck цьому світу. Маю право. Бо дістало. Бо 58+».

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Скіфська одіссея. Поема-балада

Костенко Лина

Скіфська одіссея. ...
320 грн.
Купить
Naked one. Поетичний фотоальбом

Іздрик Юрко

Naked one. Поетичний ...
359 грн.
Купить
Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники

Корний Дара

Чарівні істоти ...
360 грн.
Купить
I am not Russia

Мухарский Антон

I am not Russia
270 грн.
Купить
Святослав Гординський. Творчість за півстоліття.

Береговська Христина

Святослав Гординський. ...
315 грн.
Купить
Війна

Курков Андрій

Війна
315 грн.
Купить
Букова земля

Матиос Мария

Букова земля
270 грн.
Купить
РОМАН & РОМАН

Слапчук Василь

РОМАН & РОМАН
270 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.