Винокуров Олександр «Потворні ляльки»

Комплектация книг Авиаз до 5 рабочих дней!

Описание

«Чи любите ви Сіменона?» і «Потворні ляльки» були дебютними у творчості письменника і журналіста Олександра Винокурова у жанрі гостросюжетного роману. Він узяв участь в анонімному конкурсі таких творів (2001 рік) - і переміг, обійшовши понад 250 інших авторів, які запропонували також свої детективи. Згодом з'явилися нові гостросюжетні твори Олександра Винокурова, і знову був успіх у читачів. Та ці були найпершими! Читач нізащо не здогадається, хто ж все-таки здійснив злочин - інтригу майстерно закручено за всіма правилами детективного жанру. Події відбуваються у Києві та його околицях на самому початку нового століття і тисячоліття, в перші роки становлення нової незалежної України, коли сам час був сповнений гострої інтриги. Ознаки перемін, складних і болісних, - в усьому, красномовні їх свідчення і деталі додають особливої цікавості. Хтось пригадає, хтось отримає можливість відчути, як це було. А ще читач насолодиться лексичним і стилістичним багатством української мови - живої, природної, образної.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Історія України «без брому». Розвиток державності на українських землях

Кралюк Петр

Історія України «без ...
225 грн.
Купить
Україна, 1918: Хроніка

Мараєв Владлен

Україна, 1918: Хроніка
198 грн.
Купить
Укриті небом

Дзюба Марія

Укриті небом
216 грн.
Купить
Звідки росте борода

Николишин Юрий

Звідки росте борода
170 грн.
Купить
Ігор Калинець - дітям

Калинец Игорь

Ігор Калинець - дітям
184 грн.
Купить
Автографи любові

Суходуб Зиновий

Автографи любові
166 грн.
Купить
Голос і звуки рідної мови

Сербенская Александра

Голос і звуки рідної мови
216 грн.
Купить
Замок Золотої Липи: новели й оповідання

Палинський Віктор

Замок Золотої Липи: новели ...
184 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.