Левада Ганна «Розділена душа. Кохання, що не вбила навіть смерть»

Комплектация книг Зелений Пес до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 июля
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Хотинською фортецею блукає примара, її розділена душа не знає спокою вже майже чотири століття. Чи вдасться їй зібрати всіх учасників давньої трагедії, щоб нарешті винести кожному з них справедливий вирок? А чи зможуть стати щасливими ті, хто в попередньому житті накоїв стільки лиха й завдав стільки страждань іншим? І чи на такі пригоди сподівалася студентка Діна, мріючи про незабутні канікули? Сюжет історії, у канві якої тісно сплетене сучасне й минуле, захопить уже з першої сторінки й гарантовано залишить приємний після смак після того, як перегорнете останню.

Отзывы

Зараз авторка на виставцi Книжковий Арсенал. Можна придбати книгу з автографом.
Неля Юсупов а 2019-05-28 07:06:02
У мене є знайома, яка саме такі романи - загадкові, багатопланові, з елементами містики й, навіть, детективу - із задоволенням читає. Хочу їй порадити цю книгу. Не часто можна зустріти такий роман, як "Розділена душа" Ганни Левади. Це реально захоплюючий твір! Дуже цікаво, які припущення - хто є хто - у читачів виникають? Мені до кінця залишилося сторінок 100-120, але я думаю, що навіть близько не знаю відповіді. Ну Інга - це вже точно Божена. А ось Роман (Рома) - поки не підходить ні до кого з далекого 1621 года... Може через те, що автор "тримає" його в лікарні, коротше, хворим ... Хоча він же малював під час першого знайомства з ним героїв. Але ... Все може бути. А сюжет захоплює. Це точно!
Марьиванна 2019-05-22 05:20:28
В этой книге переплетены разные стили. Это одновременно и историческая, и любовная, и полудетективная история,плюс фэнтези. Читать интересно и увлекательно. Интрига сохраняется до конца книги. Всем рекомендую.
Татьяна 2019-05-11 00:39:59
А в Запорожье в книжные магазины книга поступит? Если поступит,то примерно когда? Спасибо за ответ.
Марьиванна 2019-05-11 00:39:48

Написать отзыв

Что еще купить

Кахлі

Шийчук Андрій

Кахлі
80 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.