Курков Андрій «Щоденник Майдану та Війни»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

«Щоденник Майдану та Війни» – це перевидання книги «Щоденник Майдану», що 2015 року вийшла у видавництві «Фоліо». Це не агітаційний текст, не роман на тлі революції – це особистий щоденник письменника, фіксоване відображення життя у Києві та країні – до листопада 2014 року, включаючи окупацію Криму, і далі – початок і розвиток Євромайдану, наступних подій. Нині ж він доповнений записами автора про перипетії на сході України, роздумами про війну, про те, як і чим, за його баченням, живе окупований Донбас чотири останні роки... «Щоденник Майдану» був перекладений і опублікований багатьма мовами – англійською, німецькою, французькою, японською та іншими. І ось у видавництві «Фоліо» вийшла його україномовна розширена версія.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Крути 1918

Тур Коновалов Константин

Крути 1918
110 грн.
Купить
Мушкет з лілією

Лущик Петр

Мушкет з лілією
72 грн.
Купить
Дідо Иванчік

Шокерик-Доникiв Петро

Дідо Иванчік
144 грн.
Купить
Нове, сиве, різне

Диброва Владимир

Нове, сиве, різне
80 грн.
Купить
Транс

Украинец Остап

Транс
76 грн.
Купить
Песиголовець

Завара Олександр

Песиголовець
76 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.