Курков Андрій «Щоденник Майдану та Війни»

Комплектация книг 2Фолио в течение 10 дней

Описание

«Щоденник Майдану та Війни» – це перевидання книги «Щоденник Майдану», що 2015 року вийшла у видавництві «Фоліо». Це не агітаційний текст, не роман на тлі революції – це особистий щоденник письменника, фіксоване відображення життя у Києві та країні – до листопада 2014 року, включаючи окупацію Криму, і далі – початок і розвиток Євромайдану, наступних подій. Нині ж він доповнений записами автора про перипетії на сході України, роздумами про війну, про те, як і чим, за його баченням, живе окупований Донбас чотири останні роки... «Щоденник Майдану» був перекладений і опублікований багатьма мовами – англійською, німецькою, французькою, японською та іншими. І ось у видавництві «Фоліо» вийшла його україномовна розширена версія.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Тримайся за повітря

Ткачевская М.

Тримайся за повітря
Предзаказ
Месопотамия

Жадан Сергей

Месопотамия
252 грн.
Купить
Рідне гніздо

Белоус Николай

Рідне гніздо
165 грн.
Купить
Подруга - ластівка

Салтан Людмила

Подруга - ластівка
138 грн.
Купить
Рай 2070

Скляров Роман

Рай 2070
119 грн.
Купить
Поетичні вишиванки 2

Безус Евгений

Поетичні вишиванки 2
81 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.