Винничук Юрий «Танґо смерті»

Комплектация книг 2Фолио в течение 10 дней

Описание

Роман «Танґо смерті» Юрія Винничука (нар. 1952 р.), який став переможцем конкурсу «Книга року ВВС-2012», поза сумнівом, залишається однією з найгучніших літературних подій минулих років і є однією з вершин творчості письменника. Події у ньому розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів — українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули 1921 року під Базаром, — переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно у наші дні у Львові й у Туреччині відбуваються інші події з іншими героями. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цензор снів

Винничук Юрий

Цензор снів
135 грн.
Купить
Щоденник моєї секретарки

Брати Капранови

Щоденник моєї секретарки
104 грн.
Купить
Забудь-річка

Брати Капранови

Забудь-річка
109 грн.
Купить
Намистинка

Шевель Виктория

Намистинка
33 грн.
Купить
Танго смерті

Винничук Юрий

Танго смерті
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.