Винничук Юрий «Танґо смерті»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Роман «Танґо смерті» Юрія Винничука (нар. 1952 р.), який став переможцем конкурсу «Книга року ВВС-2012», поза сумнівом, залишається однією з найгучніших літературних подій минулих років і є однією з вершин творчості письменника. Події у ньому розгортаються у двох сюжетних зрізах. У довоєнному Львові і під час Другої світової четверо друзів — українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули 1921 року під Базаром, — переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Паралельно у наші дні у Львові й у Туреччині відбуваються інші події з іншими героями. Проте яким чином обидві сюжетні лінії зійдуться докупи, довідаєтеся у несподіваному фіналі.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цензор снів

Винничук Юрий

Цензор снів
117 грн.
Купить
Кімната

Смагина Марина

Кімната
86 грн.
Купить
Криниця для спраглих. Кіно

Драч Иван

Криниця для спраглих. Кіно
135 грн.
Купить
Киевская кухня

Ноябрев Илья

Киевская кухня
144 грн.
Купить
Поза межами болю

Турянський Осип

Поза межами болю
38 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.