Іваничук Роман «Тополина заметіль»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письмен­ник, лауреат премії ім. А. Головка, Національної премії України ім. Т. Шевченка та ін. У його творчому доробку близько п’ятнадцяти істо­ричних творів, якими письменник намагався заповнити білі плями в нашій історії.

«Тополина заметіль» — найповніше видання малої прози (оповідання, новели, етюди, образки, ескізи, леґенди) Романа Іваничука за 1954—1975-ті роки, у яких він постає справжнім майстром новели. До книжки включено твори зі збірок «Прут несе кригу» (1958), «Не рубайте ясенів» (1961), «Тополина заметіль» (1965), «Дім на горі» (1969), «Сиві ночі» (1975). Твори подано у хронологічній послідовності, а ті, що не ввійшли до окремих видань, друкуються у «Додатку». Збірка малої прози Р. Іваничука містить докладні примітки.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Псалом авіації

Жадан Сергей

Псалом авіації
203 грн.
Купить
Магнум

Макаренко Ілля

Магнум
189 грн.
Купить
Рефлекс медузи

Сьома Роксолана

Рефлекс медузи
194 грн.
Купить
Лексикон інтимних міст

Андрухович Юрий

Лексикон інтимних міст
180 грн.
Купить
Залізний острів: мала проза

Гончар Олесь

Залізний острів: мала ...
166 грн.
Купить
Інші двері. Роман

Вильчинский Александр

Інші двері. Роман
144 грн.
Купить
Абрикосова книгарня

Осійчук Ореста

Абрикосова книгарня
180 грн.
Купить
Неозорість

Горобец В

Неозорість
185 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.