Меньшов Олександр «Третя терція»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 30 сентября
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

УНР, літо 1929 року. Випускника юридичного факультету Івана Кичинського, який щойно прийшов на службу в поліцію, першого ж дня відряджають до Хортиці — допомагати старому слідчому Віктору Ястржембському розслідувати смерть американського інженера Білла Пауелла, який брав участь у будівництві Дніпровської електростанції. Начебто нічого кримінального, але чому так багато нестиковок? Хай за яку ниточку потягни, клубок загадок не розмотується, а тільки більше заплутується. Іван у юнацькому запалі сміливо виходить на двобій з таємничим злочинцем, навіть не підозрюючи, в які шпигунські тенета його затягне нібито банальний нещасний випадок Роман увійшов до короткого списку літературного конкурсу «КМ-Букс».

Отзывы

Ретельно, слово за словом, нарешті прочитав цей роман. Маю, певно ж, висловити враження. Перше - наукова і фантастична складові на найвищому рівні. Паралельні світи, світ, як відблиск людської свідомості й інші подібні теорії заворожують, примушують задуматися, розвивати їх, і так далі, й так далі. Одним словом, виходячи з цього аспекту, з даного роману можна творити фільм. Або серіал. Читаючи книгу навіть уявляв у ролі старого слідчого Сокола - Олексія Горбунова. Друге - детективна складова. Читається залюбки, з інтересом. Але від голлівудських стереотипів не відійшли. Оці зізнання Банкіра перед убивством опонента - чистий Голлівуд. Третє - герої живі, постають перед очима - це, звісно, плюс. Четверте - інші за це мене до нестями критикують, а я ж за це саме похвалю цей роман. Це філософія в діалогах. Завжди закидають, що такі діалоги нереальні, що вживу люди так не спілкуються. В більшості випадків це, звісно, так. Але це художній твір, а не диктант з вуличної розмови. Відтак це вимагає подати характери героїв чи якісь ідеї, або одне й інше разом. Подавати це суто авторським текстом вважаю за не надто хороший тон, бо так можна весь твір звести до нудних нотатків уперемішку з примітивними діалогами і такими ж героями. А в «Третій терції» воно все грає. Так, можливо, мова й нереальна, але вона точно відображає сутності героїв і несених ними в душі теорій. Тому ставлю жирний плюс. П'яте - не надто зрозумів неохідність отих нібито витинок з газет і тому подібного. Напевно, автор хотів підкреслити реальність надуманого витка історії. Отже, висновок: твір достойний часу, який я на нього потратив. І взагалі достойний і пристойний.
Михайло Н. 2019-05-27 06:28:03
Висловлююсь. Твір сильний, праця - велика. Вставки - річ тут ключова, "жанростворююча", я б сказала. Але відразу хочеться задавати купу питань: яка реальна, а яка - вигадана. З більшістю ясно, але не з усіма. Сюжетних ліній? спробую порахувати... 1- ша - детективна. Розслідування факту смерті на будівництві ГЕС, образи Івана і Сокола і т. д. (ну, сюди ж зараховуємо і всякі там амури, філософські розмови з Ларисою, одкровення персонажів і т.д.) 2-га - історична (ось тут працюють вставки). Точніше - альтернативно-історична. Як би розвивалася Україна не в складі СССР... Політичні аспекти теж зараховую до цієї сюжетної лінії. Коротше - цікаво!!! Мені загалом сподобалося. Єдине, що напружувало - я не завжди в`їжджала, де реальні історичні події, а де - альтернативна історія... але то вже проблеми моєї неосвіченості, тут автор зовсім не винний) Документальні вставки - гарна знахідка, + відсотків 40 до сприйняття твору.
Г.К. 2019-05-27 06:27:47

Написать отзыв

Что еще купить

До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Портрети невідомих. Новели

Роздобудько Ирэн

Портрети невідомих. Новели
92 грн.
Купить
Творці та їх творіння

Роман Віталій

Творці та їх творіння
101 грн.
Купить
Букова земля

Матиос Мария

Букова земля
181 грн.
Купить
Бісова душа, або Заклятий скарб

Аренев Владимир

Бісова душа, або Заклятий ...
93 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.