Роман Віталій «Творці та їх творіння»

Комплектация книг Перун 2-5 рабочих дня!

Описание

Вітаю тебе, мій любий читачу. Перед тим як зануритись в прочитання даної книги, я хочу сказати кілька слів чому і навіщо я створив її. Дана книга створена протягом першої половини 2017 році. Стимулом до її написанняє мій вік. Справа в тому, що влітку 2017 року мені стукнуло 30 літ. Проаналізувавши, як я прожив ці роки, мені стало ясно одне, якщо я не розпочну видавати все те, що назбиралося в моїй голові (більшість із якого вже технічно набрано), то я можу втратити себе як письменника. Для видання книг існує безліч перепон (див. оповідання «Рефлексія»), основні яких — це особистісні психологічні блоки. Саме для їх руйнування я і вирішив, нарешті, видати хоча б щось. Чекати ідеального тексту можна вічність, але ж життя одне... Я розумію, написане десять років тому-то не те, що я думаю зараз, але все одно. Тому я засів за коротку прозу і вирішив почати з малого. Вирішив показати читачу, хто я такий і що я можу дати йому. І, на сам кінець, про самі оповідання. Це чотири короткі фантазії. Це видумка і плід моєї уяви. Тематика різна, але спільною рисою всіх оповідань є деміуринг. В моєму розумінні — це створення уявного світу Творцем або групою Творців із метою заселення його героями і наповнення життям (подіями). Все сказане, звісно, розуміється в літературному полі зору. Якщо говорити про жанр написаного, то це пригодницькі оповідання із елементами міського фентезі… Хоча про це судити будете ви по прочитанню цієї книги. Ну, ніби все. Гарного читання, і вірте у свої сили. (Віталій Роман)

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цвіте терен

Кір’ян Оксана

Цвіте терен
90 грн.
Купить
Вибір капітана Котляревського

Добрянський Василь

Вибір капітана ...
108 грн.
Купить
Знайди мене

Лешко Зоряна

Знайди мене
98 грн.
Купить
Останній лист: роман

Янкевич Виктор

Останній лист: роман
89 грн.
Купить
Зачарована Десна: Вибрані твори

Довженко Александр

Зачарована Десна: Вибрані ...
105 грн.
Купить
Восьма жертва

Гнатко Дарина

Восьма жертва
108 грн.
Купить
Брутальний лікар

Никалео Ника

Брутальний лікар
107 грн.
Купить
Заклятий меч, або Голос крові

Аренев Владимир

Заклятий меч, або Голос ...
108 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.