Глотов С. «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Ця книга — результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців. У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень — початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима — весна 2013—2014 років). Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій — військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, — а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Ночные дневники. Избранное

Фабр Ян

Ночные дневники. Избранное
Предзаказ
Три минуты до судного дня. Самый громкий шпионский скандал в истории США

Наварро Джо

Три минуты до судного дня. ...
Предзаказ
Змова диктаторів. Поділ Європи між Гітлером і Сталіним 1939-1941

Сборник

Змова диктаторів. Поділ ...
Предзаказ
Шекспир: Биография

Акройд Питер

Шекспир: Биография
423 грн.
Купить
Вскрытие покажет: Записки увлеченного судмедэксперта

Решетун Алексей

Вскрытие покажет: Записки ...
309 грн.
Купить
Эволюция. Неопровержимые доказательства

Койн Джерри

Эволюция. Неопровержимые ...
302 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.