Сборник «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Ця книга — результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців. У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень — початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима — весна 2013—2014 років). Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій — військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, — а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Стара холера

Лис Владимир

Стара холера
Предзаказ
Поруч з тобою

Корний Дара

Поруч з тобою
Предзаказ
Де немає Бога

Кидрук Макс

Де немає Бога
Предзаказ
Свет за окном

Райли Люсинда

Свет за окном
199 грн.
Купить
Війна

Бабченко Аркадий

Війна
Предзаказ
Розворот

Стецик Володимир

Розворот
100 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.