Глотов С. «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту»

Комплектация книг 2Фолио до 10 рабочих дней!

Описание

Ця книга — результат першої в Україні спроби зібрати та про­аналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців. У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень — початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима — весна 2013—2014 років). Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій — військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, — а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Загадки истории. Знаменитые мистификации

Балазанова Оксана

Загадки истории. ...
81 грн.
Купить
Загадки истории. Географические открытия

Згурская Мария

Загадки истории. ...
81 грн.
Купить
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Замки. Торговці. Поети

Эко Умберто

Історія європейської ...
585 грн.
Купить
Мое красочное путешествие

Ширан Эд

Мое красочное путешествие
323 грн.
Купить
Делай космос!

Егоров Виталий

Делай космос!
250 грн.
Купить
Зеленая революция: Экономический рост без ущерба для экологии

Фюкс Ральф

Зеленая революция: ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.