Гостропсихологічний роман з елементами фантастики!Все анонсы

Книга з унікальним мобільним додатком та доповненою реальністю.
 
Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. 
 
Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. 
 
Автор про книгу: “Це буде гостропсихологічна проза, як і роман «Де немає Бога», але міститиме елементи фантастики, як «Не озирайся і мовчи», у цієї фантастики буде дуже тверде наукове підґрунтя – все, як я люблю.” 
 
Макс Кідрук — український письменник, колумніст чоловічого журналу «XXL», мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот», а також низки тревелогів.
 
За освітою інженер-енергетик. Загалом побував більше ніж у 30 країнах. Кідрук співпрацює з українськими журналами і опублікував більше 40 статей про подорожі.
 
Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.