Помощь

У цьому розділі ми зібрали відповіді на найбільш поширені питання:

Загальні питання

Як часто оновлюється асортимент магазину?
Асортимент оновлюється постійно і безперервно, у міру виходу нових книг.

Як швидко можна отримати замовлення?
Ми комплектуємо і відправляємо замовлення протягом 2-5 робочих днів.

Як відбувається підтвердження замовлення?
Підтвердити замовлення Ви можете одразу, під час його оформлення, поставивши галочку у полі «Підтверджую, не телефонувати» в кінці заповненої форми замовлення, або будь-яким іншим зручним для Вас способом. У разі відсутності автоматичного підтвердження ми обов'язково зателефонуємо Вам.

Чи можу я відмовитися від замовлення?
Так, Ви можете відмовитися від замовлення. В даному випадку, всі Ваші наступні замовлення будуть прийняті у роботу лише за умови повної передоплати.

Що робити, якщо замовлення було оплачено, а гроші не прийшли?
Щоб уникнути можливих непорозумінь з оплатою замовлень і надходженням коштів, просимо Вас зберігати підтвердження проведених платежів до отримання повідомлення про те, що Ваша оплата отримана.

Що є браком?
Якщо присутній поліграфічний брак, що приводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці з її змістом, перевернуті щодо обкладинки сторінки.

Чи можливий обмін бракованої книги?
Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас рішення: - Заміна книги неналежної якості на книгу належної якості. - Повернення оплати. Процедура повернення грошей описана в цьому розділі.

Чи може змінитися ціна книг після оформлення замовлення?
Ціна на оформлені в замовлення книги фіксується на момент замовлення.

Як бути, якщо замовлення оформлене на суму, яка передбачає безкоштовну доставку, а однієї або декількох книг не буде?
У разі відсутності однієї або декількох книг в такому замовленні, умови безкоштовної доставки будуть збережені.

Чи можливо замовити кілька примірників однієї книги і чи будуть при цьому знижки?
Щоб дізнатися, чи замовити необхідну для Вас кількість книг, а також, з питань знижок на велике замовлення, Вам слід звернутися до наших менеджерів. Контактна інформація для зв'язку тут: Контакти

Чи можна оформити замовлення по телефону або по електронній пошті?
Найбільш швидкий і ефективний спосіб оформлення замовлення - через сайт. Але якщо у Вас виникли питання або будь-які труднощі, ми завжди раді відповісти! Звертайтеся: Контакти

Чи можу я зробити замовлення у пункті самовивозу?
Це можливо, але оскільки інформація так чи інакше буде передаватися в відділ продажів, краще оформити замовлення через сайт з метою уникнення можливих помилок.

Як я можу дізнатися про стан свого замовлення?
Зареєструвавшись у нас на сайті, Ви можете відстежувати стан Ваших замовлень через Особистий Кабінет - тут.

Як можна доповнити вже зроблене замовлення?
Ви можете зробити ще одне замовлення, вказавши в коментарі, що його потрібно об'єднати з попереднім. Або зв'яжіться з нами і повідомте, про необхідні доповнення та зміни.

Чи можна приєднати нове замовлення до попереднього і відправити однією посилкою?
Так, це можливо, якщо посилка ще не відправлена. Комплектація замовлень може потребувати додаткового часу, що може вплинути на терміни відправлення замовлення.

Ви резервуєте книги на замовлення?
Так, якщо замовлення комплектується поступово, книги резервуються на нашому складі за умови їх передоплати!

При замовленні для організації, чи будуть надані документи на товар?
Так, будуть. Зі зразками документів можна ознайомитись тут: Бібліотекам

Питання про оплату

Як оплатити замовлення?
Ви можете обрати спосіб оплати при оформленні замовлення. Більш детально варіанти оплати приведені – тут

Чи можу я розплатитися банківською карткою, забираючи замовлення в пункті видачі?
Безпосередньо в пунктах видачі оплата проводиться тільки готівкою. Якщо Ви хочете оплатити замовлення за безготівковим розрахунком, то при оформленні замовлення слід повідомити про це в коментарі до замовлення і реквізити для оплати будуть відправлені на Вашу електронну скриньку, або будь-яким іншим зручним для Вас способом.

Якщо після перерахування передоплати буде неповна комплектація замовлення, як мені повернуть гроші?
У разі, якщо оплачена книга з тих чи інших причин буде видалена із замовлення, ми неодмінно інформуємо покупця про скасування і повертаємо передоплату будь-яким зручним способом, протягом робочого дня.

Як здійснюється повернення передоплати і чи можна залишити гроші на клієнтському рахунку для наступних замовлень?
Повернення грошей здійснюється шляхом переказу на банківську карту, поповнення рахунку мобільного телефону. На клієнтському рахунку передоплата може зберігатися, тільки за умови оформлення нового замовлення протягом найближчого часу.

Питання про доставку

Скільки коштує доставка?
У пункті видачі в Харкові доставка безкоштовна. В інших випадках доставка залежить від поштової служби, варіанта оплати і суми Вашого замовлення. Детальніше – тут

Як я можу дізнатися про те, що замовлення відправлене?
Коли замовлення буде передане транспортним компаніям, Ви отримаєте СМС повідомлення про відправку замовлення на Ваш номер телефону. В ньому буде вказано трек-номер посилки, за яким можна відстежувати її статус на сайті транспортної компанії.

Як я дізнаюся, що замовлення доставлено до пункту видачі у Харкові?
Про те, що книги доставлені в пункт видачі, ми повідомимо Вам за допомогою СМС.

Що робити, якщо відправлена Укрпоштою посилка не відстежується?
Іноді дані в електронній системі Укрпошти оновлюються повільно. У разі, якщо посилка не відстежується, слід повторити дію через 1-2 дні. Зазвичай, через кілька днів з моменту відправлення, в системі з'являється інформація про рух посилки. Якщо ж цього не сталося, Ви можете зателефонувати на гарячу лінію Укрпошти, а також зв'язатися з нами, будь-яким зручним способом.

Протягом якого терміну я можу забрати замовлення на Новій Пошті?
Ваша посилка зберігається на Новій Пошті протягом п'яти робочих днів з моменту її прибуття, після чого повертається назад. Термін зберігання посилки можна подовжити, зв'язавшись з нашими менеджерами (послуга подовження платна).

Протягом якого терміну я можу забрати замовлення на Укрпошті?
Ваша посилка, зберігається на Укрпошті протягом 14 днів з моменту надходження, після чого повертається назад.

Протягом якого терміну я можу забрати замовлення в пункті видачі?
Замовлення зберігаються в пункті видачі протягом 7 днів. Якщо, з певних причин, Ви не можете забрати замовлення в зазначений термін, Вам слід зв'язатися з нашими менеджерами для узгодження термінів зберігання книг.

Книги з замовлення відправляються однією посилкою або частинами?
Ми намагаємось максимально швидко та повністю комплектувати замовлення та відправляти протягом зазначених 2-5 робочих днів.

Чи можливе відправлення книг в іншу країну?
Так, можливе. Відправлення замовлення здійснюється Укрпоштою. Оплата здійснюється через рахунок-інвойс (+ 3% від замовлення (послуги банку)). Терміни доставки залежатимуть від перевізника. Відразу після відправлення ми повідомляємо трек-номер, за яким можна стежити за рухом посилки.