Новий захоплюючий роман Кейт Аткінсон!Все анонсы

Шпигунський роман від триразового володаря премії Costa Book Awards – тепер українською!
 
У часи Другої світової війни 18-річна Джульєтта Армстронґ вступає до шпигунських лав, узявши до рук потужну зброю — друкарську машинку. Розшифровуючи розмови британських розвідників і фашистських прибічників, головна героїня стає частиною злочинів, державних таємниць і заплутаних обманів.
 
Але й у мирному житті вже зрілу міс Армстронґ переслідує таємниче минуле, де, здавалося б, безперечні істини розбиваються об нові факти, а їй доводиться розплачуватися за необережні вчинки молодості.
 
У цьому детективному романі Кейт Аткінсон знову дає нам почути сильний жіночий голос у буремний воєнний час. Авторка блискуче відтворює історичні події, переплітаючи їх з вигадками та переносячи читачів у ті часи.
 
Кейт Аткінсон -  британська письменниця, драматургиня і авторка новел і романів, чиї твори відомі своїми складними сюжетами, експериментальною формою та нерідко ексцентричними персонажами.
 
У вищу лігу сучасної літератури Кейт Аткінсон потрапила з першої ж спроби: її дебютний роман «Музей моїх таємниць» отримав престижну Уітбредовскую премію, обійшовши «Прощальне зітхання мавра» Салмана Рушді, а цикл романів про приватного детектива Джексона Броуді  Стівен Кінг охрестив «головним детективним проектом десятиріччя».
 
«Провівши революцію в жанрі детектива, Аткінсон тепер звернулася до шпигунського роману, - пише Метт Хейг, - і, розібравши по цеглинці, вдихнула в нього нове життя».