Бестселер від ветерана ЦРУ!Все анонсы

Джек Девайн - людина-легенда, ветеран ЦРУ із 32-річним стажем роботи, почав працювати в одному з головних відомств США в 1967 року. Його послужний список вражає: переворот у Чилі; операція «Циклон» під час афганської авантюри СРСР 1980-х років; полювання на наркоторговця Пабло Ескобара; викриття О. Еймса і Р. Ганссена, які шпигували на користь Росії... 

Девайн очолював таємні операції ЦРУ, в яких у делікатних місіях по всьому світу брали участь тисячі агентів. Нині він живе у Нью-Йорку, є членом Ради США з міжнародних відносин, співзасновником і президентом міжнародної консалтингової фірми The Arkin Group.
 
Девайн був нагороджений медаллю Управління за Видатні Заслуги в Розвідці і декількома почесними нагородами. Він визнаний експерт в питаннях розвідки, а також писав незалежні коментарі й статті для Вашингтон Пост, Файненшнл Таймз, Маямі Геральд і Ворлд Полісі Джорнал. Він також був гостем на каналах CBS, NBC, MSNBC, Fox News, а також на каналах Історія і Діскавері, PBS і ABC Радіо. 
 
Частину своєї історії він розповів в книзі «Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки». У ній розказано про просування по службі, про головні таємні операції, проведених Девайном, філософія самої роботи розвідника, успіхи і невдачі, які траплялися на шляху американського шпигуна. 
 
Книжка Джека Девайна – це захоплююча оповідь про «вдале полювання» ЦРУ (інтереси США понад усе) в найважливіших місцях планети, про закулісся таємних операцій в епоху «холодної війни». Але не тільки цим викликає вона інтерес у читачів. Хто ухвалює рішення, від яких залежить перемога «у великий грі супердержав»? Якими рисами мають володіти професіонали розвідки? у них «кодекс честі»? Адже йдеться про чинності, за які вони готові заплатити життям... 
 
Слід зазначити, що одразу після публікації ця книжка стала бестселером.