Захопливий фантастичний бойовик!Все анонсы

«Діаболік» — книжка, що була в списку бестселерів Amazon в жанрах дитячої та підліткової літератури. Її порівнюють з циклом «Голодні ігри» Сюзанни Коллінз та «Червоною королевою» Вікторії Авеярд. Це захопливий фантастичний бойовик, від якого неможливо відірватися!

Новий Всесвіт, сповнений довершеною витонченістю штучного... творіння й первісністю жорсткості часів земного феодалізму. Світ, у якому технології посіли місце ідола, Космос — місце Бога, а Імператор, — жорстокий і свавільний, — Господаря. Світ, що стоїть на краю прірви і може бути врятований лише істотою, дикість і краса якої вражають.

Немезіда — діаболік, а це значить, що вона була створена з однією єдиною метою — робити все, щоб захистити конкретну людину, навіть якщо для цього доведеться вбивати. Це безжальна машина, що живе у тілі юної дівчини, яка охороняє дочку самого Імператора і знищить будь-кого, хто стане на заваді її підзахисної.

Спроба державного перевороту зобов'язує Немезіду використовувати всі свої здібності, щоб виконати своє призначення... Однак чи зможе вона завершити свою місію?

У 2016 році компанія Sony Pictures спільно з режисером Меттью Толмаком анонсували екранізацію роману «Діаболік».

«Роман змушує задуматися про значення думки суспільства про те, ким ви є і ким повинні бути... Розповідь від першої особи робить текст динамічним, а політична сюжетна лінія може стати приводом для гарної дискусії».

Booklist

«Філософська, закручена та захоплива книжка».

Kirkus

«Кінкейд створив неймовірних персонажів, яким читачі будуть співпереживати... Це історія про дружбу, кохання, втрати, очікування та космічних істот зацікавить як шанувальників наукової фантастики, так і звичайних читачів».

School Library Journal