Друга книжка пригод веселого Суботика!Все анонсы

"Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу" - друга книжка пригод Суботика, героя казок німецького письменника Пауля Маара.
 
- Веселі пригоди, сучасна класика німецької дитячої літератури
- Гарний переклад, тверда палітурка, чорно-білі ілюстрації
- Якісний книжковий папір, який знижує контрастність і полегшує читання
- Для молодшого шкільного віку
- Шкільна програма 5-го класа, "Світова література"
 
Саме в суботу повертається Суботик - маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно!
 
Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблоню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, довести пана Амфібера майже до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.
 
Пауль Маар — відомий німецький сучасний дитячий письменник, драматург, перекладач і художник. Його казкові персонажі відомі далеко за межами Німеччини. У творах П. Маара поєдналися риси німецької народної казки й ознаки сучасного життя.
 
Німецький казкар створив і намалював нових героїв: Маленьке Кенгурятко, пана Белло (це кумедний пес, що перетворився на людину) і веселого Суботика, якого нерідко називають сучасним Карлсоном. Непосидючого Суботика читачі полюбили за доброту, гумор і фантастичні можливості здійснювати бажання.
 
Кожна нова історія про Суботика розповідає про добре створіння з поросячим носиком, що має енергійний характер і здатне зробити такими всіх людей, з якими зустрічається. Образ Суботика є втіленням природного й дитячого погляду на світ. Суботик обирає собі тата — трохи старомодного й нудного пана Пляшкера, котрий усього боїться. Як поступово змінюється новоспечений татусь, розповідається в дев’ятьох книжках про Суботика.
 
Письменник став двічі лауреатом німецької премії дитячої літератури, Держаної премії Австрії, німецької національної літературної премії та багатьох інших. 1998 р. він отримав найвищу нагороду ФРН — орден за заслуги перед Федеративною Республікою Німеччиною. Його називають найпопулярнішим серед сучасних дитячих драматургів Німеччини, Австрії та Швейцарії.