Неперевершений роман в жанрі наукової фантастики!Все анонсы

«Проблема трьох тіл»  — роман письменника-фантаста Лю Цисіня, який вважається обличчям китайської фантастики, а також найбільш плідним і популярним фантастом Китаю. Нагороди автора:
- Китайська премія Galaxy за книги по науковій фантастиці.
- Нагорода Nebula Асоціації світової наукової фантастики Китаю найліпшому письменнику.
- Роман «Проблема трьох тіл» в 2015 році став володарем премії «Хюго», як найкращий фантастичний роман року.
 
Книга «Проблема трьох тіл» написана в жанрі наукової фантастики. Є першою частиною трилогії автора — «Пам'ять про минуле Землі».
 
Роман був написаний у 2006 році, а вийшов окремою книгою в 2008 році, ставши одним з найпопулярніших фантастичних романів Китаю. Знайшов широке світове визнання після перекладу на англійську мову в 2014 році.
 
Назва роману відсилає читача до завдання трьох тіл, однієї з нерозв'язних в аналітичному вигляді задач небесної механіки. Влітку 2016 року планувався вихід на екрани однойменного фільму, зйомки якого почалися в Китаї навесні 2015 року.
 
Дія роману починається на тлі подій Культурної революції в Китаї. Засекречена військова база надсилає сигнали в космос для встановлення контактів із позаземними цивілізаціями. Десь у безкрайньому Всесвіті цивілізація, яка перебуває на межі знищення, перехоплює сигнал і починає планувати вторгнення на Землю. Тим часом на Землі розгортається протистояння між ворогуючими таборами, готовими як допомогти загарбникам захопити Землю, так і протистояти вторгненню.