Інтригуючий історико-пригодницький роман!Все анонсы

- Книжки Еліф Шафак перекладені 40 мовами
- Авторка — лауреат багатьох міжнародних премій
- Яскраві герої, інтригуючі пригоди на історичному тлі Османської імперії XVI століття

Дванадцятирічний Джахан зі своїм слоненям потрапляє до Стамбула. Тут на нього чекають захопливі пригоди, труднощі, випробування, нова дружба і справжнє кохання. Джахан невдовзі стане учнем знаменитого архітектора Сінана і зрозуміє, що прожити життя гідно й чесно так само складно, як і звести прекрасну мечеть, спроектовану його вчителем…

"На сьогодні це наймасштабніший за своїм задумом роман Шафак, найкращий її твір, багатий на образи і деталі." Independent

Еліф Шафак — письменниця зі світовим ім’ям, одна з найпопулярніших турецьких авторок. Перекладені понад сорока мовами, її твори друкуються в багатьох міжнародних виданнях, зокрема «The New York Times», «Financial Times», «Guardian», «Independent», «La Repubblica», «Newsweek», «Time».

Книги Шафак мають величезний успіх в Туреччині і в усьому світі. У 2007 Союз книговидавців Туреччини вручив письменниці Премію свободи слова. Кавалерственна дама Ордена мистецтв і літератури (Франція).

Більшість книг Шафак - історичні романи, пов’язані з суфізмом. Також автор пише пісні для рок-ансамблів, есе на теми політики і культури.