Дабнер Стивен «Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

«Фрікономіка» — найкраща книжка року за версією Economist, New York, Amazon і Barnes Noble, входить до переліку найпопулярніших видань за версією New York Times Book Review. Перекладено 35 мовами, продано понад 4 мільйони примірників. Що небезпечніше: вогнепальна зброя чи басейн Що спільного між Ку-клукс-кланом і ріелторами Що робить батьків ідеальними Відповіді на ці та інші несподівані запитання дають у своїй книжці «Фрікономіка» американський економіст Стівен Левітт і журналіст Стівен Дабнер. Проте це не просто захопливі й оригінальні пояснення. Це серйозний економічний аналіз із масштабними статистичними даними, які автори збирали протягом багатьох років. «Фрікономіка» дає змогу поглянути на звичні речі під іншим кутом зору, а також зрозуміти, що ми часто плутаємо причину й наслідок і стаємо на ті позиції, які є для нас зручними, а не обєктивними.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Адаптивні ринки. Фінансова еволюція на швидкості думки

Ло Эндрю

Адаптивні ринки. Фінансова ...
Предзаказ
Прибуток понад усе

Микаловиц Майк

Прибуток понад усе
151 грн.
Купить
Управление гневом

Дубравин Дэн

Управление гневом
257 грн.
Купить
Как инвестировать и получать доход, имея в кармане меньше миллиона

Тихонов Стас

Как инвестировать и ...
Предзаказ
Жизнь без границ. Путь к потрясающе счастливой жизни

Вуйчич Ник

Жизнь без границ. Путь к ...
Предзаказ
Стань эффективным руководителем за 7 дней

Харви Кристина

Стань эффективным ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.