Бут Сергей «Листи з того світу»

Комплектація книг КСД 2-5 робочих днів!

Опис

Мертві мають свої таємниці, які живим краще не знати… Личаківський цвинтар. Скорботний кам’яний янгол склав долоні в молитві… Мабуть, він змусив Андрія заглянути в цей старий склеп. А ще привернули увагу дати життя та смерті. Двоє немовлят… Що з ними трапилося? На порозі гробівця Андрій знаходить дивну бляшану коробку, а в ній — пожовтілий від часу лист. Ця можливість зазирнути в минуле — наче вісточка зі світу померлих… Із листа Андрій дізнається про злочин, який було скоєно півстоліття тому, і вирішує довідатися правду. Він має розгадати цю загадку! Але куди заведе його лабіринт таємниць, страхів і потрясінь? Про автора: Сергій Бут — сучасний український письменник, двічі дипломант престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Популярність здобув після виходу дебютного роману «Листи з того світу», який схвально сприйняли й критики, й читачі

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Кузьма Скрябін

Бардецкий Виталий

Кузьма Скрябін
54 грн.
Купити
Англійська мова. Перші кроки

Сухомлин М

Англійська мова. Перші ...
60 грн.
Купити
Василь Сліпак

Вовк Ірина

Василь Сліпак
68 грн.
Купити
Двійник. Про природу дублювання і множинності

Лютий Тарас

Двійник. Про природу ...
62 грн.
Купити
Царівна: повість

Кобылянская Ольга

Царівна: повість
56 грн.
Купити
Меланхолійний вальс: оповідання

Кобылянская Ольга

Меланхолійний вальс: ...
71 грн.
Купити
Поеми, драми, ліричні твори

Украинка Леся

Поеми, драми, ліричні твори
80 грн.
Купити
Яксу́нині береги

Малкович Иван

Яксу́нині береги
63 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.