Підгірна Лора «Покрова через Збруч. Збірка оповідань»

Комплектація книг КМ-Букс 2-5 робочих днів!

Опис

Колесо року помалу котиться до нового витка історії, наближа- ючи усіх нас до великого свята осені — Покрови Пресвятої Бого- родиці. Це особлива дата ще й тому, що Україна відзначає День свого захисника. Прагнення людини до відчуття захищеності — як зовніш- ньої, так і душевної — відбилося й у збірці, що її до свята підготува- ли для своїх читачів талановиті автори з обох берегів мальовничого Збруча: Лора Підгірна (м. Кам’янець-Подільський), Ерко Красов- ський (м. Івано-Франківськ), Тетяна Граб (смт Ярмолинці), Оксана Зененко (м. Херсон), Ярослава Матічин (м. Львів), Ольга Саліпа (м. Хмельницький), Оксана Почапська (м. Кам’янець-Подільський) та Ольга Деркачова (м. Івано-Франківськ). Ті, хто знайомий із попередніми збірками до Різдва і Великодня, вже мають уявлення, чого чекати від книжки: різних людських доль і почуттів, дещиці містики, щему після прочитання і, звісно, непере- можної безкрайньої любові — до життя, до близьких, до рідної землі та історії. А осінній Стравопис традиційно подарує приємний після- смак і натхнення. Якщо ж ця збірка потрапить до рук читача першою, то так само стане чудовим відправним пунктом у літературній подоро- жі Надзбруччям, куди з кожною історією хочеться повертатися знову і знову.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Цікаве мовознавство

Булаховский Кирилл

Цікаве мовознавство
45 грн.
Купити
Незаймані слова

Сборник

Незаймані слова
50 грн.
Купити
Покрова через Збруч. Збірка оповідань

Підгірна Лора

Покрова через Збруч. ...
45 грн.
Купити
Тіні забутих предків

Коцюбинський Михайло

Тіні забутих предків
41 грн.
Купити
Великдень через Збруч

Сборник

Великдень через Збруч
50 грн.
Купити
Крутіж

Лепкий Богдан

Крутіж
49 грн.
Купити
Марко Проклятий: Вибрані твори

Стороженко Олекса Петрович

Марко Проклятий: Вибрані ...
49 грн.
Купити
Скажений чорнобильський собака: Вибрані твори

Гуцало Євген

Скажений чорнобильський ...
49 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.