Байзелл Шон «Сповідь книгаря»

Комплектация книг Наш Формат 2-5 рабочих дня!

Описание

Якби цю книжку писав оптиміст, він розповів би ідилічну історію про мальовничий закуток Шотландії, кожна сторінка якої — мов картинка з пінтересту. Ось автор сплавляється на каное, гортає стародруки в георгіанських маєтках, а отут знімає різдвяне відео у книгарні або частує друзів місцевими стравами. Але Шон Байзелл не оптиміст і навіть не романтик. Він невиправний реаліст з особливим почуттям гумору й надмірною чесністю. Тож його історія — відверта сповідь про те, як виживають маленькі книгарні, Amazon смертельно дихає у спину, відвідувачі зазирають згаяти час, а не щось придбати. Автор оновлює кіндл до моделі Kindle Fire (спойлер: потрібно два літри бензину й сірники), садовить перед каміном скелет із книжкою в руках, тримає у крамниці відділ теології і «Антологію індійської коноплі», готує для італійки «хріновий суп» і ледь не поповнює періодичну таблицю новим елементом — байзелліумом. Це оповідь про дивовижне терпіння, незбагненну любов до книжок і ексцентричний гумор.
Шон Байзелл — власник однієї з найбільших букіністичних крамниць Шотландії. У 2010 році почав вести фейсбучну сторінку й без прикрас розповідати про будні книгарні, а згодом написав мемуари.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Це Маґрітт

Патрішія Аллмер

Це Маґрітт
200 грн.
Купить
365 нових історій для душі365 нових історій для душі
179 грн.
Купить
Прорив. Велика нафта і газ проти демократії: переможцю дістанеться все

Меддоу Рейчел

Прорив. Велика нафта і газ ...
225 грн.
Купить
Что же тут сложного?

Пирсон Эллисон

Что же тут сложного?
257 грн.
Купить
104 дні без поліетилену

Бойко Маріанна

104 дні без поліетилену
185 грн.
Купить
Тут, у реальному світі

Пеннипакер Сара

Тут, у реальному світі
180 грн.
Купить
Інструкція до запасного серця

Мюррей Тамсин

Інструкція до запасного ...
225 грн.
Купить
Врятуй мене

Кастен Мона

Врятуй мене
189 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.