«Цікавий і забавний аналіз поведінки англійців»!Все анонсы

«Вівсянка, сер», твідовий костюм, чай рівно о п’ятій, вишукані манери, аристократизм, снобізм, незворушність, гіперпунктуальність. Які ж насправді англійці?

Відома дослідниця Кейт Фокс створила дивовижно точний і напрочуд дотепний портрет англійського суспільства. Вона дослідила англійський національний характер під антропологічним мікроскопом і показала читачам дивну та чарівну культуру, що керується цілими кодексами негласних норм та поведінкових кодів. 
 
Кейт Фокс викриває все примхи, звички, фобії виверти та дивацтва англійців. Вона розглядає властивий англійський характер з боку антрополога і знаходить дивні і цікаві деталі, що регулюються складними наборами негласних правил і певним кодексом поведінки. Її спостереження за такими фактами, як англійці: розмовляють, одягаються, їдять, п'ють, працюють, грають, роблять покупки, водять машину, фліртують, борються і як стоять в черзі - є прихованими фактами, що розкривають усі ті правила, яким англійці несвідомо підкоряються.
 
Правила розмов про погоду чи секс, споживання їжі чи флірт, чим відрізняється «іронічний садовий гном» від звичайного, закони облаштування оселі, видимі та невидимі класові індикатори, особливості славнозвісного англійського гумору — усе це та багато іншого у ґрунтовній та веселій книжці Кейт Фокс!
 
Кейт Фокс - відомий британський соціальний антрополог. У дитинстві вона жила в Великобританії, США, Франції та Ірландії. Отримала ступінь бакалавра в області антропології та філософії в Кембриджському університеті. Зараз вона співдиректор Науково-дослідного центру з соціальних питань.
 
«Кожен аспект англійської бесіди і поведінки в цій книзі розглядається під мікроскопом. «Спостерігаючи за англійцями» - книга, яка представляє собою ретельний, цікавий і забавний аналіз поведінки англійців».
Western Daily Press 
 
«Книга містить якісний аналіз деталей, який досить вагомий. Фокс досить розумно і проникливо розглядає поведінку свого «племені», що змушує посміхнутися. У неї талант спостерігати і давати різкий і гумористичний погляд на такі речі, як хореографія побудови англійської черги і етикет бесіди про погоду».
The Tablet