Гришэм Джон «Розплата»

Комплектация книг КМ-Букс 2-5 рабочих дня!

Описание
"Від авторка світових бестселерів! "У світі продано понад 300 мільйонів примірників книг Джона Ґрішема! "Книги перекладено понад 40 мовами! "9 романів Ґрішема вже стали блискучими фільмами за участі відомих голлівудських акторів! "Джон Ґрішем увійшов до списку найоплачуваніших письменників за версією журналу Forbes! "Розплата" автора бестселерів №1 Джона Ґрішема - найпотужніший, найдивовижніший і найнапруженіший з його трилерів на сьогодні! Жовтень 1946р., Клентон, штат Міссісіпі Піт Беннінґ був найлюбішим сином Клентона, що в штаті Міссісіпі: відзначений нагородами герой Другої світової, голова визначної родини, фермер батько, сусід і вірний парафіянин методистської церкви. Та одного прохолодного жовтневого ранку він поїхав до міста і вчинив нечуваний злочин. Шерифові, юристам, судді, присяжним і рідним Піт сказав про нього лиш одне: "Мені нема чого сказати". Він не боявся смерті і власні мотиви був готовий забрати з собою в могилу. У важливому романі, не схожому на все, що він писав раніше, Джон Ґрішем влаштовує читачеві неймовірну мандрівку з американського Півдня часів сегрегації до філіппінських джунглів під час Другої світової, зі сповненої таємниць божевільні до клентонської судової зали, в якій адвокат Піта відчайдушно намагається його врятувати. "Розплата", що нагадує про найкращі традиції оповідей у жанрі південної готики, не було б без характерних для Ґрішема елементів юридичного саспенсу, й автор не розчаровує на жодній сторінці. Джон Ґрішем - відомий американський письменник, автор романів-бестселерів у жанрі юридичного трилера. "Детектив, судова драма, родинна сага… "Розплатою" Ґрішем доводить, що він не пересічний автор трилерів. Більшість присяжних подумає, що адвокат тут роз'яснив свою позицію". - USA Today "Ґрішем вдається до спритного бунтарства: як заголовок, так і фінал "Розплати" торкаються проблеми расових норм й штаті в новій манері, неприємній і приголомшливій". - Нілі Такер у The Washington Post "Захопливому військовому роману Ґрішема не бракує ані амбітності, ані масштабу, та загалом бракує іскри уяви, що приправила б його сторінки". - Kirkus Reviews
Отзывы
Что еще купить
Трибунал апостолів

Добрянський Василь

Трибунал апостолів
155 грн.
Купить
Небажаний гість

Шари Лапена

Небажаний гість
200 грн.
Купить
Жінка у вікні

Финн А. Дж.

Жінка у вікні
160 грн.
Купить
Клуб «Мефісто»

Герритсен Тесс

Клуб «Мефісто»
158 грн.
Купить
Тенета 2.0 : соціальний детектив

Янкевич Виктор

Тенета 2.0 : соціальний ...
170 грн.
Купить
Не твоє собаче діло

Якуб Мартин

Не твоє собаче діло
135 грн.
Купить
Вигнанець і шляхетна полонянка

Кокотюха Андрей

Вигнанець і шляхетна ...
152 грн.
Купить
Кувала зозуля. Детектив Корморан Страйк. Книга 1

Гэлбрейт Роберт

Кувала зозуля. Детектив ...
149 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.