Лущевская Оксана «Велет нам програє! Рівень 1»

Комплектация книг Ранок до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 июля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

«Читальня» - це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.

Зазвичай дракони живуть у холодних печерах і ковтають корів прямо з рогами. Та одного разу дракон завівся в сучасному місті, і дівчинка Юля має його перемогти. У реалістичному оповіданні Ані Хромової йдеться про бурхливі дитячі емоції та тепле родинне спілкування, яке допомагає опановувати свої почуття.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження».

Отзывы

Чудова серія, дуже подобається діткам. Виправте будь ласка прізвище авторки на Лущевська, вона не пише російською (не попадає у пошук).
Марина 2019-09-01 17:49:36

Написать отзыв

Что еще купить

Судоку

Сборник

Судоку
29 грн.
Купить
Продовжи рядочок

Сборник

Продовжи рядочок
29 грн.
Купить
Магічний квадрат

Сборник

Магічний квадрат
29 грн.
Купить
Гекко и храпозавр

Сказки

Гекко и храпозавр
22 грн.
Купить
Найкраща тітка на світі. ТМ My little Pony

Сказки

Найкраща тітка на світі. ТМ ...
22 грн.
Купить
Кетбой та крихітка Ніндзяліно

Сказки

Кетбой та крихітка ...
22 грн.
Купить
Кетбой проти Робокота

Сказки

Кетбой проти Робокота
22 грн.
Купить
Притулок Улюблена пір'їнка. ТМ My little Pony

Сказки

Притулок Улюблена ...
22 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.