Максимчук Ольга «Світ у вулкані. Дощ-убивця»

Комплектация книг Видавництво Старого Лева 2-5 рабочих дня!

Описание
Близнята Сонька і Марко Бруми та їхній однокласник Агава Мідний змушені боротися зі злом у реальному світі, який поступово заполоняють Сірі. Спочатку це огидна математичка Какунція, а потім ще й Сірий Кінь, який прибігає на шкільне подвір’я і нищить усе навколо. Також він намагається вбити стареньку Варвару — бабусю, з якою здружилася Сонька. Адже бабуся володіє таємними знаннями про фантастичні країни, де побували Марко, Сонька й Агава. Одного дня Варвара зникає, і діти розуміють, що повинні врятувати її. А ще — звільнити від Сірих рідне місто, у якому поселився страх і люди перестали сміятися. Чи вистоять діти у двобої Добра і Зла, читайте у заключній книжці дилогії Ольги Максимчук «Світ у вулкані» — «Дощ-убивця».
Отзывы
Дуже круте фентезі длу всієї сім'ї. Книжка топ, для старого і малого, дуже сподобалось, а донька просто у захваті. Наполегливо рекомендую!
Олекса 2021-09-10 17:39:58
Друга частина захопливого фентезі «Світ у вулкані». Найкраща казкова пригода яку ми прочитали за останні пару років.  Однозначно рекомендую діткам для читання, з 7 років і старші будуть в захопленні. 
Дарія 2021-08-24 16:35:42
Прочитав першу частину дилогії не відриваючись від книги, за один день. Ця пригода - просто фантастика, написано круто, дуже цікавий сюжет, не дивлячись на те, що книжка дитяча є багато чому повчитись людям будь-якого віку, дуже радий що 2 частина вийшла, адже нестерпно цікаво чим закінчяться пригоди героїв. І ореме дякую авторці за те, що нехай на день, але я поринув у дитинство і спогади, коли зимовими вечорами подорожував у казкові світи сховавшись у кутку квартири із книгою у руках!
Максим 2021-08-23 21:06:30
Что еще купить
Скарби Смалюнчика й помiдорний дракон

Мортка Марцин

Скарби Смалюнчика й ...
144 грн.
Купить
Таємниця Віті Зайчика. Чарівний талісман

Нестайко Всеволод

Таємниця Віті Зайчика. ...
171 грн.
Купить
Епідемія гарної поведінки

Соловинский Станислав

Епідемія гарної поведінки
150 грн.
Купить
Пригоди картонівців. Книга 2 Новини з Картонівки!

Валько

Пригоди картонівців. Книга ...
135 грн.
Купить
Пригоди картонівців. Книга 4 Вперед на південь!

Валько

Пригоди картонівців. Книга ...
135 грн.
Купить
Пригоди картонівців. Книга 3 Картонівці підкорюють небо! 

Валько

Пригоди картонівців. Книга ...
135 грн.
Купить
Пригоди картонівців. Книга 1 Хай живе Картонівка!

Валько

Пригоди картонівців. Книга ...
135 грн.
Купить
Агенти домашніх тварин. Книга 3 Поза зоною

Каарла Рііна, Каарла Самі

Агенти домашніх тварин. ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.