Роулинг Джоан «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га 2-5 рабочих дня!

Описание

Це шоста книга про Гаррі Поттера. Як швидко плине час! Із кожною новою книжкою про Гаррі Поттера сотні мільйонів читачів у світі дорослішають разом з головним героєм. Наш Гаррі, здається, закохався... А тим часом темні сили на чолі з лордом Волдемортом отримують могутню підмогу... За три з половиною роки «стахановської праці» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видала усі 5 томів «Гаррі Поттера». Мені здається, що переклад шостої книги – один з найкращих у серії, над ним працювало загалом семеро людей, - каже Іван Малкович. - Ми не намагалися зі своїм перекладом спеціально бути першими в світі, але найважливіше, що видавши цю книгу на два місяці раніше за росіян, ми перетягнемо на український бік тисячі читачів, які читали «Гаррі Поттера» по-російськи. Таким чином «Гаррі Поттера» можна сміливо вважати великим українізатором, - сміється Іван Малкович. - Не секрет, що багато дітей в Україні саме завдяки «ГП» прилучаються до україномовного читання. До речі, дві великі російські книготоргівельні компанії знову купують у нас чималий тираж 6-го тому, щоб продавати його в Росії... Нагороди: Друга премія в дитячій номінації Національного конкурсу «Книга року — 2005»

Отзывы
Что еще купить
Луціан

Абеди Изабель

Луціан
170 грн.
Купить
Еггі Мортон. Королева таємниць. Небезпека в Оул-Парку. Книга 2

Джоселін Марта

Еггі Мортон. Королева ...
200 грн.
Купить
Сад відпливає

Финк Ида

Сад відпливає
180 грн.
Купить
Чі. Життя однієї киці, Том 5

Конамі Каната

Чі. Життя однієї киці, Том 5
140 грн.
Купить
Хочу з’їсти твою підшлункову, Том II

Суміно Йору

Хочу з’їсти твою ...
149 грн.
Купить
Кохання на кінчиках пальців, Том 1

Морісіта Су

Кохання на кінчиках ...
140 грн.
Купить
Кохання на кінчиках пальців, Том 2

Морісіта Су

Кохання на кінчиках ...
140 грн.
Купить
Несподівана місія Санта-Клауса

Д'іньяціо Мікеле

Несподівана місія ...
158 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.