Боун Эмили «Гелікоптери»

Комплектация книг КМ-Букс 2-5 рабочих дня!

Описание

Всі ми знаємо, як діти цікавлять, особливо хлопчики - гелікоптерами! Гелікоптер - літальний апарат, але у якого немає крив як у літака. Що же змушує його літати? А ви знали чому саме гелікоптер використовують аварійно-рятувальні служби? Задумувалися колись чому вони настільки важливі на полі бою? В книзі "Гелікоптери" ви знайдете відповіді на ці та багато інших запитань. У цій книжці багато захопливої інформації, факти, цікаві фотографії та рисунки. Діти зможуть детально вивчити різновиди гелікоптерів, з чого вони складаються та як зроблені. Для молодшого шкільного віку. ЗМІСТ: ст. 4 - Дивовижні летючі машини ст. 6 - Різні конструкції ст. 12 - В кабіні ст. 14 - "Апач" ст. 16 - Ударні гелікоптери ст. 18 - Розвідувальні місії ст. 20 - Військові перевізники ст. 24 - Вогнева міць ст. 28 - Готуйсь, цільсь, вогонь! ст. 30 - Як риба в воді ст. 32 - Мисливці на підводні човни ст. 36 - Безпека понад усе ст. 40 - В тилу ворога ст. 42 - Друга світова війна ст. 44 - Корейська війна ст. 46 - В'єтнамська війна ст. 50 - Війна в Перській затоці ст. 52 - Гелікоптери у надзвичайних ситуаціях ст. 62 - Як гелікоптер літає? ст. 66 - Потужний двигун ст. 68 - Дивовижні трюки ст. 70 - Гелікоптерні майданчики та вертодроми ст. 72 - Перші моделі ст. 74 - Гелікоптери в інтернеті ст. 76 - Словник спеціальних термінів ст. 78 - Алфавітний покажчик ст. 80 - Подяки

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Привид, який не міг заснути

Малетич Наталка

Привид, який не міг заснути
100 грн.
Купить
Чарівні слова

Сборник

Чарівні слова
108 грн.
Купить
Котономіка, або Як коти економіку будували

Геращенко Алексей

Котономіка, або Як коти ...
126 грн.
Купить
Ожиновий живопліт. Осіння історія

Барклем Джилл

Ожиновий живопліт. Осіння ...
122 грн.
Купить
В’юрчик. Рибун-балакун

Дональдсон Джулия

В’юрчик. Рибун-балакун
144 грн.
Купить
Радіант, Том 1

Валенте Тоні

Радіант, Том 1
140 грн.
Купить
Дракон - лежебока

Грэм Кеннет

Дракон - лежебока
108 грн.
Купить
Тегумай  і Тафі. Як кіт блукав, де заманеться

Киплинг Редьярд

Тегумай і Тафі. Як кіт ...
125 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.