Боун Эмили «Гелікоптери»

Комплектация книг КМ-Букс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 29 февраля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Всі ми знаємо, як діти цікавлять, особливо хлопчики - гелікоптерами! Гелікоптер - літальний апарат, але у якого немає крив як у літака. Що же змушує його літати? А ви знали чому саме гелікоптер використовують аварійно-рятувальні служби? Задумувалися колись чому вони настільки важливі на полі бою? В книзі "Гелікоптери" ви знайдете відповіді на ці та багато інших запитань. У цій книжці багато захопливої інформації, факти, цікаві фотографії та рисунки. Діти зможуть детально вивчити різновиди гелікоптерів, з чого вони складаються та як зроблені. Для молодшого шкільного віку. ЗМІСТ: ст. 4 - Дивовижні летючі машини ст. 6 - Різні конструкції ст. 12 - В кабіні ст. 14 - "Апач" ст. 16 - Ударні гелікоптери ст. 18 - Розвідувальні місії ст. 20 - Військові перевізники ст. 24 - Вогнева міць ст. 28 - Готуйсь, цільсь, вогонь! ст. 30 - Як риба в воді ст. 32 - Мисливці на підводні човни ст. 36 - Безпека понад усе ст. 40 - В тилу ворога ст. 42 - Друга світова війна ст. 44 - Корейська війна ст. 46 - В'єтнамська війна ст. 50 - Війна в Перській затоці ст. 52 - Гелікоптери у надзвичайних ситуаціях ст. 62 - Як гелікоптер літає? ст. 66 - Потужний двигун ст. 68 - Дивовижні трюки ст. 70 - Гелікоптерні майданчики та вертодроми ст. 72 - Перші моделі ст. 74 - Гелікоптери в інтернеті ст. 76 - Словник спеціальних термінів ст. 78 - Алфавітний покажчик ст. 80 - Подяки

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Шепіт на вітрі

Маршалл Алан

Шепіт на вітрі
114 грн.
Купить
Твій перший віммельбух. Атлас динозаврів

Атлас

Твій перший віммельбух. ...
142 грн.
Купить
Морські тезки

Орлова Александра

Морські тезки
133 грн.
Купить
Кольорова лічба

Сборник

Кольорова лічба
103 грн.
Купить
Таинственный остров. Часть 1

Верн Жюль

Таинственный остров. Часть ...
133 грн.
Купить
Таинственный остров. Часть 2

Верн Жюль

Таинственный остров. Часть ...
133 грн.
Купить
Історія, яку розповіла Жука

Олійко Грася

Історія, яку розповіла ...
143 грн.
Купить
Маленькі історії Великих Людей. Марі Кюрі

Томас Изабель

Маленькі історії Великих ...
114 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.