Гьобель Доро «Річкова пригода. Віммельбух»

Комплектация книг ARTBOOKS 2-5 рабочих дня!

Описание
Віддати швартові і повний вперед! Рано-вранці відпливає теплохід «Ластівка»: капітан Кейті та її команда вітають пасажирів, які раді провести день на воді. Піднімемось на борт разом із ними, щоб пережити захопливу річкову пригоду! Для чого ми видали «Річкова пригода. Віммельбух»:
  • Віммельбух, книжка з яскравими і деталізованими картинками, — це найкращий вибір для малюка. Дрібні деталі корисні для осмисленого розглядання, а також залучають дитину до пошуку і тренують пам'ять.
  • На кожному розвороті змальована ситуація, яку можна обговорити з малюком, розказати безліч різних історій або заохотити його описати побачене самому. Віммельбух ідеально підходить для розвитку мовлення.
  • Ця книжка познайомить дитину з водним транспортом і дозволить поспостерігати за безліччю детальних сцен із життя команди судна та їхніх веселих пасажирів.
Отзывы
Что еще купить
Леонардо да Вінчі

Росоловська Алла

Леонардо да Вінчі
230 грн.
Купить
80 нових хитромудрих запитань про технології, географію, історію та суспільство

Ганачкова Павла

80 нових хитромудрих ...
270 грн.
Купить
Відчуй свою силу

Вілсон Джамія

Відчуй свою силу
235 грн.
Купить
Кишеня, повна зірок

Бушбі Аїша

Кишеня, повна зірок
227 грн.
Купить
У міста є Я!

Озимок Ірина

У міста є Я!
227 грн.
Купить
Земля Реву

Маклаклен Дженні

Земля Реву
210 грн.
Купить
Листи з пошти на маяку

Поставна Таня

Листи з пошти на маяку
218 грн.
Купить
100 фактів про планету Земля

Сборник

100 фактів про планету Земля
227 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.