Линдгрен Астрид «Пригоди Еміля з Льонеберги»

Комплектация книг Рідна мова до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Веселий хлопчик-пустун й бешкетник зі Швеції, вигаданий неповторною казкаркою Астрід Ліндгрен, вже давно став загальним улюбленцем маленьких читачів. Еміль постійно втрапляє в різні халепи через свою надмірну допитливість та вигадливість. Як можна було вилити тісто на голову батькові, підпалити капелюха поважної пасторової дружини, нагодувати домашніх тварин п’яними вишнями? Із таким героєм книги читачі не засумують

Отзывы

Я і плакала і сміялася! Більше сміялася. Молодець, Емілю! Молодець Астрід Ліндгрен!. Найбільше зворушила остання історія, де Еміль став справжнім героєм! Дуже людяна книжка, дуже багато в ній уроків для батьків і тих людей, які не розуміють дітей і не відносяться до них з добротою. Книга допомогла мені передивитися своє відношення до моєї "неслухняної" доньки. Дякую Кнігінгу за хороші ціни , дякую перекладачам і видавництву Махаон за чудові книги!
Світлана 2016-09-14 17:04:11

Написать отзыв

Что еще купить

Три повести о Малыше и Карлсоне

Линдгрен Астрид

Три повести о Малыше и ...
356 грн.
Купить
Пеппі Довгапанчоха (зелена)

Линдгрен Астрид

Пеппі Довгапанчоха ...
238 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.