Гончаренко І.В. «Тваринний світ помірних зон»

Комплектация книг Промінь 1 рабочй день!

Описание
Ілюстроване видання знайомить з тваринним світом помірних зон, розповідає про будову й спосіб життя, про їх звички і пристосованість до навколишнього середовища. У книзі багато історій із життя тварин. Це видання присвячується тваринному світові нашої планети, великому і незбагненному. Адже учені-зоологи нараховують близько 3500 видів лише ссавців. А ще понад 8500 видів птахів, 18000 риб, 4000 рептилій, 1500 видів комах (а за іншими припущенями їх 10 мільйонів) і багато-багато інших тварин - молюсків, червів, ракоподібних, павукоподібних і т.д. Сторінки цього видання познайомлять тебе з мешканцями помірних широт. З багатьма тваринами ти знайомий ще змалку, та ми сподіваємось, що навіть про них ти дізнаєшсчя щось нове, цікаве, таємниче. Адже тваринний світ з його надзвичайною різномнітністю розмірів, форм, будови, забарвлення, способу життя навіть в наш час вражає уяву. Ти дізнаєшся багато цікавого про життя хижаків, тих, що небезпечні не тільки для тварин, але й для людей. Навіть дрібні гризуни, на яких ти ніколи не звертав уваги, вразять тебе своїми хитрощами, цікавими пристосуваннями. На тебе чекають нові й нові відкриття з життя тварин величезної фауни планети. Побіжно ти дізнаєшся і про тварин, які мешкають на території України. А наведені численні історії з життя найрізноманітніших тварин допоможуть тобі згадати багатьох казкових героїв, і ти зможеш порівняти, чи насправді вони відповідають своїм казкових образам.
Что еще купить
Поцілунок у Нью-Йорку

Райдер Кэтрин

Поцілунок у Нью-Йорку
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт - 2

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт - 2
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт
60 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.