Энциклопедия «Велика книга транспорту Енциклопедія»

Комплектация книг Vivat 1 рабочй день!

Описание

Велика книжка транспорту – гарний і корисний подарунок для кожного хлопчика, книга однозначно стане улюбленою у домашній бібліотеці. Яскраво ілюстрована енциклопедія про найрізноманітніші види транспортних засобів складається із 7 великих розділів (мотоцикли, автомобілі, мегамашини, міський транспорт, поїзди, флот та авіація). Читачі познайомляться із історією створення мотоциклів, найяскравішими представниками, дізнаються про чопперів та туристичні мотоцикли, про байкерів, про найшвидших представників. Розділ автомобілів розповість про прототипи, довгий шлях розвитку, про дивовижні і незвичайні авто, а також про найшвидші, найстильніші та найрозкішніші. Третій розділ присвячений мегамашинам – справжнім трудівникам та помічникам: поліцейські машини, пожежні машини, машини швидкої допомоги, дорожньо-будівельні машини, вантажівки. Із наступного розділі читачі дізнаються про історію виникнення міського транспорту, про омнібуси та конки, про монорейки, про звичні для кожного тролейбуси та трамваї, про таксі, канатні дороги та фунікулери, метро та річні трамваї. Цікавий розділ про поїзди розповість про паровози, тепловози, електровози, маглеви, а також про найвідоміші залізниці світу. Шостий розділ познайомить читачів із історією підкорення морів та океанів: від перших невеликих човнів та плотів до надсучасних суден, авіаносців, есмінців, крейсерів. Останній розділ присвячений повітряному транспорту: повітряні кулі, дирижаблі, бойові літаки, гвинтокрили, сучасні літаки. Книга ілюстрована гарними фотографіями, найцікавіші факти подані легкою зрозумілою мовою. Авторам видання вдалося створити книгу, що зацікавить кожного і стане путівником до світу дивовижних втілень інженерної думки людства

Что еще купить
Мої гроші. Як розумно витрачати, заробляти і заощаджувати кошти

Бінгхем Джейн

Мої гроші. Як розумно ...
150 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.