Плохий Сергей «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності»

Комплектация книг КСД до 5 рабочих дней!

Описание

Сергій Плохій - професор історії в Гарварді. Один з провідних фахівців з історії Східної Європи. Входить до складу наукової ради Українського історичного журналу. «Брама Європи» охоплює історію України за два з половиною тисячі років - від Геродота і до наших днів. «Книга дуже сучасна в плані питань. По суті ця книга намагається відповісти на всі питання, які з'явилися в новинах про події в Україні за останні 2 роки », - говорить Плохій. Автор пояснює Революцію гідності і спростовує міфи про «русский мир". "Європа для України дуже важлива як сама по собі, так і в якості противаги Росії і Російської імперії. Європа для українців - значно більше, ніж просто Європа з її достоїнствами і проблемами, Європейським союзом. Українська історія - дуже європейська", - розповідає професор Сергій Плохій. Автор припускає, що причиною розпалювання війни на Сході України стала ідея про відсутність в українському суспільстві власної національної ідентичності. Всі, хто цікавиться історією України, зможуть подивитися на неї під іншим кутом.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Іван Бовкун: Кривавий шлях "народного месника"

Жирохов Михаил

Іван Бовкун: Кривавий шлях ...
140 грн.
Купить
Алекс. Начало пути

Фурса Сергей

Алекс. Начало пути
144 грн.
Купить
Белорусский Донбасс

Андреева Екатерина

Белорусский Донбасс
126 грн.
Купить
Слов’янськ. Початок війни

Шевченко Артем

Слов’янськ. Початок війни
171 грн.
Купить
Як нагодувати диктатора

Шабловский Витольд

Як нагодувати диктатора
135 грн.
Купить
Заговор королевы

Эйнсворт Уильям

Заговор королевы
139 грн.
Купить
Казнь королевы Анны

Кроун М.

Казнь королевы Анны
139 грн.
Купить
Всемирная история. Австро-Венгерская империя

Гоменюк И.

Всемирная история. ...
140 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.