Красовицкий Александр «Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

«Хроніка війни» — це документальне дослідження, літопис-хроніка подій 2014—2020 років в Україні, від завершального етапу Майдану до наших днів. Метою написання книги було прагнення переосмислити новітню історію, нагадати хронологію подій, що призвели до анексії Криму Російською Федерацією і початку гібридної збройної військової агресії РФ на Донбасі. Упорядники переглянули і хронологічно впорядкували тисячі публікацій щоденних новин і повідомлень з офіційних джерел. Перший том «Від Майдану до Іловайська» тритомника «Хроніка війни. 2014—2020» охоплює період з кінця лютого 2014 року до перших днів вересня 2014 року. Сухі інформаційні рядки зведень проілюстровані свідченнями безпосередніх учасників подій, процитованих з книг-хронік, що вийшли раніше у видавництві «Фоліо». Долучені спогади про загиблих українських вояків, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько-української війни, про новітніх героїв, хто заплатив найдорожчу ціну за спокій і добробут українців. Ця книга — нагадування світовому суспільству про те, що російсько-українська війна триває, і не можна забувати про тих, хто зі зброєю в руках фактично захищає благополуччя Європи.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Національна доктрина

Розумний Максим

Національна доктрина
131 грн.
Купить
Бог свободи

Мусаковская Юлия

Бог свободи
150 грн.
Купить
Чорний хліб

Фоззи

Чорний хліб
145 грн.
Купить
Орден мовчальниць

Калитко Катерина

Орден мовчальниць
162 грн.
Купить
Гарем османських султанів. Доба "жіночого султанату"

Шутко Александра

Гарем османських султанів. ...
130 грн.
Купить
Кімната для печалі

Любка Андрей

Кімната для печалі
117 грн.
Купить
Район "Д"

Чех Артем

Район "Д"
158 грн.
Купить
Останній володар

Дегтяренко Ярослава

Останній володар
156 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.