Селезнев Владимир «Мовні війни»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Сьогодні часто тиражується твердження, що нібито українська мова — це та сама російська, але зіпсована польськими та «галицькими» словами. На цьому часто-густо спекулюють люди, далекі не тільки від лінгвістики, але й взагалі від науки. Але чи так вже суттєво вплинула польська мова на українську? Скільки полонізмів та інших запозичень насправді містить українська мова? Взагалі, чи шкідливі запозичення, і як справді вибудовують взаємодії між різними мовами?

З огляду на це книжка Володимира Селезньова «Мовні війни» саме на часі. У ній автор дає дуже цікаве й гідне спростування міфів, що оповивають нашу мову, наочно доводить хибність суджень тих аматорів, які, навіть не маючи відповідної освіти, беруть на себе сміливість ополячувати чи зросійщувати українські слова.

В. Селезньов не голослівний — він посилається на відомих мовознавців, а також наводить дуже багато лексичних прикладів, проводить певний порівняльний аналіз. Книжка дуже захоплива і може бути цікавою не лише тим, хто прагне більше дізнатися про українську, а й навіть тим, хто виступає її противником, адже завдяки їй у багатьох можуть «відкритися очі» — був би здоровий глузд».

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Я бачив його живим, мертвим і знову живим

Пузік Валерій

Я бачив його живим, мертвим ...
40 грн.
Купить
Воля Ізабелли

Гороженко Анна

Воля Ізабелли
32 грн.
Купить
Кирило Трильовський. З мого життя

Семенов Владимир

Кирило Трильовський. З ...
45 грн.
Купить
Крутіж

Лепкий Богдан

Крутіж
48 грн.
Купить
Як жив український народ. Коротка історія України

Грушевский Михаил

Як жив український народ. ...
45 грн.
Купить
Дама з покритою головою. Femme couverte

Байдаченко Анастасия

Дама з покритою головою. ...
34 грн.
Купить
Путінократія Людина влади та її система

Райтшустер Борис

Путінократія Людина влади ...
42 грн.
Купить
Мовні війни

Селезнев Владимир

Мовні війни
42 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.