Калиновская Ольга «Про мертвих, живих і ненароджених. Герої (не)війни»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Автори книги — відомі військові журналістиПравдива інформація «з перших вуст»: болючі сповіді тих, хто бачив смерть на власні очі Нові герої України: історія подвигу, яку ми маємо знати! За кожною подією цієї війни, які колись проаналізують військові аналітики та стратеги, – Кримом весни 2014-го і Донецьком, горою Карачун і ДАПом, Іловайськом і Дебальцеве – сотні життів їх безпосередніх учасників: живих, які особисто розкажуть про себе на цих сторінках, та мертвих, голосом яких стануть їх рідні та побратими. Подвиг льотчиків з бригади морської авіації у Ново-федорівці, що врятували з Криму унікальну військову техніку; історії донецьких «ультрас», з яких народився добровольчий батальйон «Донбас»… Й інший бік цієї війни – політичні та фінансові оборудки і те, що називають «небойовими втратами». Без міфологізації, без танців на кістках, з потом і кров’ю. Ця книжка – пряма мова тих, хто зробив достатньо для України, аби бути нарешті почутим.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Взлет и падение Третьего Рейха

Ширер Уильям

Взлет и падение Третьего ...
Предзаказ
Возвращение в затонувший город. Осколки Атлантиды

Шторм М.

Возвращение в затонувший ...
Предзаказ
Мифы Древней Греции

Успенский Эдуард

Мифы Древней Греции
140 грн.
Купить
Традиції та звичаі українців

Христенко В.Е.

Традиції та звичаі ...
138 грн.
Купить
Святі місця

Христенко В.Е.

Святі місця
138 грн.
Купить
Українське козацтво

Христенко В.Е.

Українське козацтво
138 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.